Yeni VW Polo, Falken Lastikleri ile Başarısını Sürdürmeye Devam Ediyor

0

Sumitomo Rubber Industries Ltd, altıncı nesil Volkswagen Polo için orijinal ekipman imalatçısı (OEM) olarak seçildiğini duyurdu.

Ekim 2017’den itibaren, AZENIS FK453, SINCERA 832A ECORUN, ZIEX ZE914A ECORUN ve kış lastiği olan EUROWINTER HS449 birinci sınıf lastik modelleri, fabrika çıkış lastikleri olarak tedarik edilecek.

Falken Tyre Europe GMBH OEM Direktörü Christian Stolting “Lastiklerimizin menzili ve nitelikleri, VW Polo’nun tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Stolting, öncelikleri enerji verimliliği ve kilometre olan sürücülerden, sportif yolculuğa çıkma talebi olan sürücülere kadar, her kullanıma uygun lastikler temin edeceğiz” dedi. Ayrıca, ‘’Bağımsız test kuruluşlarını düzenli olarak tatmin eden, bunun yanında sürücülerin kendileri tarafından övülen geniş bir lastik portföyü sunuyoruz ve bunun VW tarafından altının çizildiğini duymaktan doğal olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Bu kararı hem gelişim hem de üretim istikrarımızın üstün gayretinin onayı olarak görüyoruz’’ diye ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Dunlop Grandtrek AT23, Toyota’nın Yeni Modeli Land Cruıser Prado için Fabrika Çıkışlı Lastik Olarak Kullanıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.