Vezni Jant Lastik

0

120170207_121556986 yılında başladığım bu sektöre, 2008 yılından bugüne kadar kendi iş yerimle hizmet veriyorum. 1998 yılında AKO’da rot-balans ustası olarak çalıştığım için Abdulkadir Özcan ile tanışma imkanım olmuştu. AKO firmasının büyüklüğünü ve güvenirliğini bu yıllarda keşfettim. Daha sonra kendi işyerimi açtığımda AKO tabelalı bayisi olarak sektöre devam ettim. Bulunduğum bölgede yılların vermiş olduğu rot-balans ustalığım ve ürün çeşitliliğim sayesinde müşterilerimin firmama karşı güveninin her geçen gün arttığını düşünüyorum. Bu güven AKO kalitesi ile tamamlanınca müşterilerimizin ilk tercihi olduk

Müşterilerimiz jant alırken özellikle aracına uygun aplikasyon ve uygun ölçülerde jant tercih etmeleri gerekmektedir. TSE belgelerinin sorgulanması ve güvenli bir ithalatçı tarafından, ithal edilmiş olması gerekmektedir. Bunlarla birlikte, usta ellerde montajlanması da oldukça önemli bir husustur.

AKO ile çalışmamızın temelinde yatan neden sektörde ihtiyaç duyduğumuz tüm ürünlere anında ulaşabiliyor olmamızda yatıyor. Lastik, jant ve akü sektörlerinde rekabetçi fiyat politikası, ürün yelpazesinin geniş olması, satış sonrası hizmetlerde sorularımızı ve isteklerimizi aktarabileceğimiz bir muhatabımızın olması AKO ile çalışmamızdaki büyük etkenlerdendir.

Ankara bölgesindeki yoğun rekabet içinde, firmamın devamlılığı ve çalışanlarımın mutluluğu en büyük önceliğim olmuştur ve olmaya devam edecektir. Ayrıca firma olarak ülke ekonomimize katma değer sağlamak, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak birinci önceliklerimizdir. Buradan tüm AKO ailesi mensuplarını selamlıyorum.

Altındağ – Ankara

Vezni Anralıgil

Bir önceki yazımız olan Can Şahinler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.