Turbo Akü, AKO Akü ve AKO Jant Automechanika İstanbul’daydı

0

AKO markaları otomotiv endüstrisinin en büyük 3. fuarı olan Automechanika İstanbul Fuarındaydı. Fuar, 07- 10 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul, TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlendi. 4 gün boyunca, endüstrinin liderleri ortak fayda ve gelişim için aynı çatı altında bir araya geldi. Turbo Akü, AKO Akü, AKO Jant markalarının sergilendiği stant, katılımcılardan büyük ilgi gördü.

AKO Akü nitelikli ürünlerini sergiledi

Fuarda hem AKO Akü hem de Turbo Akü’nün ürünleri ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı. Fuarda otomobil, ağır vasıta, zirai grup, marin grubu ve Japon serisi için ürettiği aküleri sergileyen Turbo ve AKO Akü’nün yanı sıra, AKO Jant da en çok rağbet gören jant modellerini katılımcıların incelemesine sundu.

AKO Jant Automechanika’da beğeni toplayan markalar arasında yer aldı

38 bin m2 net alanda, bin 282 katılımcının katıldığı fuarda; parça ve bileşenler, elektronik donanım ve sistemler, aksesuar ve tuning, onarım ve bakım, bilgi teknolojileri ve yönetim, servis istasyonu ve oto yıkama, yağ, lastik, akü, truck competence ürün gruplarındaki yenilikler 14 salonda sergiledi. Yeni modelleriyle beğeni kazandıklarını belirten AKO Jant yetkilileri, fuarın kendileri için oldukça güzel geçtiğini söyledi.

Fuara katılım yapan firmaların ülke dağılımı ise şöyle: Belçika, Bosna Hersek, Kanada, Çin, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, İran, İsrail, İtalya, Ürdün, Litvanya, Makedonya, Malezya, Moldova, Fas, Hollanda, Pakistan, Filipinler, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, Tayvan, Tayland, Tunus, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, ABD.

Avrupa’nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliği olarak görülen Automechanika İstanbul, her yıl bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonelleri ile Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiriyor.

Bu yıl fuarda Almanya, ABD, Çin, Hindistan, Hong Kong, İran, İspanya, İtalya, Fas, Fransa, Güney Kore, Pakistan, Romanya, Singapur, Tayvan, Tunus ve bu yıl ilk kez Endonezya olmak üzere toplam 17 ülke pavilyonu yer aldı. Automechanika İstanbul, yeni ithalat ve ihracat fırsatları ve iş büyütme açısından önemli bir uluslararası buluşmaya hizmet etti.3_1600x1200

Bir önceki yazımız olan AKO markaları Konya Tarım Fuarı’nda ilgi odağı oldu başlıklı makalemizde AKO, Fuar ve Konya hakkında bilgiler verilmektedir.

.