Sürpriz! Toyo Tires Leicester City’e geri dönüyor.

0

Geçtiğimiz sezonu olağanüstü bir şekilde başarılı geçiren Leicester City, 132 yıllık tarihindeki ilk Premier League şampiyonluğunu kazandı. Global bir heyecana neden olan bu başarıyı kutlamak isteyenler toplam nüfusu 300 bin olan Leicester şehrinde, takımın zafer geçidi için 240 bin coşkulu kalabalık oluşturdu. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte Toyo Tires, taraftarları zafer sevinci için tekrar Leicester City sokaklarına taşırma amacıyla takım tarafından “yine sürpriz” olarak adlandırılan bir video hazırladı. Videoda geçen sezonda kazanılan zaferden oluşan şöhreti reddeden, müsabakaların ruhuyla yanıp tutuşan ve heyecanla yeni sezonun başlamasını bekleyen yönetici ve oyuncuların özlemi gözler önüne seriliyor.

Leicester City’nin bitmek bilmez enerjisi ve özgür ruhunun, dünyanın dört bir yanından sporcu ve takımları aralıksız olarak destekleyen Toyo Tires,ın dünya görüşüyle yüzde 100 örtüştüğünü belirten Toyo yetkilileri takımla üçüncü sezon için sponsorluk anlaşmasının tamamlanmak üzere olduğunu bildirdiler.

Leicester City’i üç sezondur destekleyen Toyo Tires, AC Milan, Zenit St. Petersburg, Gamba Osaka, Anaheim Ducks ve Boston Red Sox’ın da yol ortağı olmaya gururla devam ediyor.lcfc

Bir önceki yazımız olan Ryan Beat LOORRS 7’inci turu kazandı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.