Supermaxx St eleştirmenlerden tam not aldı

0

Supermaxx st lastiği eylül ayında piyasaya sürülmesinden bu yana motorsiklet camiasının tüm dikkatini haklı sebeplerle üzerine çekti

Eski İngiltere Superbike şampiyonu Chris Walker ile ortak geliştirilen ve dünyanın önde gelen teknik servis kurumu TUV tarafından titizlikle test edilen Supermaxx ST lastik serisi yenilikçi tasarımı ile rakipsiz bir performans donanımı sunuyor. Chris, “Bu en son model Supermaxx sports touring lastiğinin geliştirilmesi için Maxiss’ten işbirliği teklifi almak büyük bir ayrıcalık. Son üç yıldır Maxxis AR&GE ekibiyle birlikte çalışıyorum ve lastiğin performans becerilerini biliyorum. Maxxis lastikleri ile motorsikletime binmek büyük bir keyif. Yeni Supermaxx ST lastiği kesinlikle harika bir deneyim, olağanüstü yol tutuşu ve gerçekten güven verici bir sürüş sunuyor.” dedi.maxxis haber

Maxxis yüksek performans motorsiklet radyal lastiklerine yapılan son eklemelerin resmi lansmanı Eylül ayının ilk hafta sonu İspanya’nın ünlü Rhonda bölgesinde yapıldı. Motorcycle News, Ride ve Fast Bikes gibi basın organlarından önemli basın mensuplarının da katılımıyla gerçekleştirilen ve üç gün süren lansmanda uluslararası tanınırlığa sahip olan, İspanya’nın en uzun ve dünyanın en güzel ve yüksek hızlı tur pistlerinden biri olan Ascari Yarış Pisti’nde bir tur günü ve test sürüşü gerçekleştirildi.

Lansman basın mecralarında birçok övgü dolu yorum aldı. MCN eski yazı işleri müdürü Phil West “Her şey göz önüne alındığında ST etkileyici bir giriş yaptı ve ben bu deneyime dayanarak ST’nin en iyileriyle karşılaştırmaya değer olduğunu düşünüyorum. Rakiplerinden yaklaşık 30£ daha ucuz olduğunu da hesaba katarsak, alırken üzerinde çok da fazla düşünmeye gerek yok.” dedi.

Supermaxx ST’nin aldığı övgüler sadece basında çıkan eleştirilerle de sınırlı değil. Visor Down motorsiklet internet forumunu ziyaret eden motorsiklet sahipleri bu lastik serisi için dört ve beş yıldızlı yorumlar bıraktılar. Bir kullanıcının yorumuna göre, “Bir an düşünüp ultra yapışkan ve çabuk yıpranan lastiklere 250£’dan fazla harcaması gerekip gerekmediğini sorgulayarak Maxiss lastiklerini deneyen ve artık bunlardan başkasını kullanmayan gerçek bir pist sürücüsüyle internet üzerinden yaptığım bir sohbet üzerine ben de lastiklere bir şans verdim. Denedim ve kabul etmeliyim ki ihtiyacım olan yol tutuşu ve hatta daha da fazlası bu lastiklerde!”

Bir önceki yazımız olan Petlas’tan ABD çıkarması başlıklı makalemizde ABD, Amerika Birleşik Devletleri ve Movies hakkında bilgiler verilmektedir.

.