“Starmaxx’ın sunduğu hizmetler satış grafiğimizi artırıyor”

0

Sirkecioğlu Kardeşler -Kastamonu

Mehmet Sirkecioğlu:

sirkeciStarmaxx bayisi olmadan önce de yedek parça, akü ve lastik sektöründe toptan ve perakende olarak satış gerçekleştirmekteydik. Lastik ve akü sektörüne yabancı değildik aslında. 1990’lı yılların başında lastik sektöründe kaliteli ve yerli ürün satmak istediğimiz için Abdulkadir Özcan A.Ş ile ticari ilişkilerimizi başlattık. 1990’dan beri de Abdulkadir Özcan A.Ş ile çalıştığımız için bayilik sürecimiz oluştu.

26 yıllık tecrübe ve deneyime sahip olmamızın yanında bulunduğumuz bölgedeki tek bayi olmamız müşteri kitlemizin artmasına yardımcı oluyor. Ürün çeşitliliğimizin çok olması da tercih edilme nedenlerimizin arasında yer alıyor.

Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön plana alarak gerçekleştirmekte olduğumuz çalışmalarımızda sürekliliği sağlamak bizim için ön safhada. AKO A.Ş gibi markalaşmış başarılı ve yerli bir firmanın bayisi olarak çalışmanın yanında sunulan hızlı servis ağı satış grafiğimizin artmasında etkili oluyor.

Starmaxx bayisi olarak gelecek hedeflerimizin temelini hizmet verdiğimiz ürünlerin satış rakamını zirveye taşımanın yanında sektördeki konumumuzu daha üst seviyelere taşımak oluşturuyor. Önceden olduğu gibi şimdide 26 yıldır AKO A.Ş ile çalışmanın haklı gururu ile yolumuza devam ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Petlas bayisinden köylere servis hizmeti! başlıklı makalemizde köy servisi, petlas bayisi ve traktör lastiği hakkında bilgiler verilmektedir.

.