Starmaxx Yeni reklam filmleri ekranlarda

0

Starmaxx’ın aniden karşılaşılan tehlikelere karşı ‘anında reaksiyon’ temalı reklam filmleri izleyiciyle buluşuyor. Yeni reklam çalışmaları seri halinde üç reklam filminden oluşuyor. Reklam filmlerinde Starmaxx lastiklerinin farklı yol koşullarında aniden karşılaşılan tehlikelerin üstesinden geldiği anlatılıyor.

 starmax-web

“Starmaxx’a güvenebilirsiniz”starmax-web

Starmaxx’ın yeni dönem iletişiminin odağında kurallar ve uyarıların, tabelalar tarafından iletilmediği durumlar yer alıyor. Üç ayrı filmden oluşan seri reklam filmlerinin ana mesajı: yolda aniden karşılaştığınız tehlikelerin işareti yoktur.” Filmlerin kategorileri, lastiğin hayati önem taşıdığı üç başlıktan oluşuyor: ani fren mesafesi, üstün manevra yeteneği, güçlü yol tutuş.

 

3 ayrı film, tek tema

Yeni reklam filmleri için lastiğin hayati önem taşıdığı 3 ana kategori belirlendi. İlk filmde “ani fren mesafesi” teması işlenerek şehir içinde seyir halinde bir aracın önüne çıkan bir yayaya çarpmamak için lastiğin gösterdiği reaksiyon anlatılıyor ve Starmaxx lastiğin ani fren kabiliyeti özelliği üzerinde duruluyor.

“Üstün manevra yeteneği” temasının işlendiği ikinci filmde ise aracın dağlık bir yolda ilerlerken aniden yola dökülen kayalardan usta bir manevrayla rahat bir şekilde kurtulması gösteriliyor.

Üçüncü filmde ise “güçlü yol tutuş” teması ele alınarak, kış lastikleri ile karlı bir yolda ilerleyen bir aracın önünde diğer bir aracın kardan dolayı kayarak yoldan çıktığı görülüyor. Ardından Starmaxx kullanan araç, yoldan çıkan aracın yanından sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Bu filmde Starmaxx’ın zorlu yol koşullarına dayanıklılığı ve karda kaymadan güvenli bir sürüş sunduğu betimleniyor.

Bir önceki yazımız olan AKO Jant’ta atılım rüzgarları başlıklı makalemizde AKO Jant hakkında bilgiler verilmektedir.

.