Starmaxx Filistin Bayileri Gezisi

0

Starmaxx, 01-04 Kasım 2018 tarihleri arasında Filistinli distribütörlerini Trabzon’da ağırladı. Bölgeye yönelik gerçekleştirilen pazarlama projeleri kapsamında Starmaxx Filistin ana distribütörü tarafından yürütülen çekiliş kampanyası sonucunda Filistinli şanslı bayiler, Trabzon’nun tarihi ve turistik bölgelerini ziyaret ederken hem AKO çalışanlarını hem de Filistinli bayileri daha da yakından tanıma fırsatı buldu.

Yoğun gezi programı içinde ilk gün Uzungöl’de konaklayan bayiler, ikinci gün Ayder Yaylası’na geçti. Ayder Yaylası sonrası Trabzon merkezde konaklayan bayiler, son günü şehir turu yaparak ve önemli turistik yerleri gezerek geçirdiler.

Orta Doğu bölgesi zirai lastik pazarında kalitesiyle ve uygun fiyatlı ürünleriyle uzun yıllardır ön sıralarda yer alan
AKO, satış ve operasyon ağını daha da genişleterek müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına pazarlama projelerine yoğun şekilde devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan DUNLOP’un Yüksek Performanslı “SP SPORT MAXX GT600 DSST CTT” Runflat Lastikleri, 2018 Model NISSAN GT-R’ın Orijinal Ekipman Lastiği Oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.