Selçuk Jant Lastik

0

Yüreğir – Adana

Mustafa Manap

Lastik ve jant bizim için tam bir aile mesleğidir. Ağabeyim, babam hatta dedem de bu sektörde çalışıyorlar. 1994 yılında üniversiteden ayrılıp ailemle birlikte bu mesleği yapmaya karar verdim. 2000 yılından bu yana 17 yıla yakın bir zamandır AKO ile çalışıyoruz. AKO’nun Maxxis lastiklerinin Türkiye distribütörlüğünü alması ile başlamış oldum.

Yıllardır “Müşteri velinimetimizdir” bakış açısı ile güvenilir ve dürüst hizmet vermeye çalışıyoruz. Verdiğimiz ürün ve hizmetin arkasında sonuna kadar durma ilkemizden dolayı da müşterilerimizin güvenini kazandığımızı  söyleyebilirim.

Jant alınırken oldukça dikkat edilmesi gereken bir ürün. Kullanılacak araçla olan uyumu, bijon aralık ve göbek ölçüleri, yük taşıma kapasitesi ve offsetleri gibi bir çok değişken söz konusu. Bu bilgiler ışığında müşterilerimizin ihtiyacına göre onlara en doğru jantı sunmaya çalışıyoruz. AKO gibi güçlü ve geniş ürün çeşitliğine sahip bir firmayla çalışmak, her türlü müşteri isteğine cevap verebilmemizi sağlıyor.

İlerleyen dönemlerde toptan jant ve lastik dağıtımı işimizi daha da profesyonel bir hale getirerek yurtiçine ve yurtdışına açılarak büyütmek istiyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Avon Otomotiv başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.