“Sektördeki rekabet bizim AKO’yu seçmemizde etkili oldu”

0

SaIMG-20151130-WA0022llıoğlu Lastik – Afyon

Mustafa Sallı

Bu işe başlamadan önce oto lastik tamiri ile uğraşıyordum. Sektördeki rekabet bizi AKO’yu seçmemizde etkili oldu. AKO’nun bayilerine olan desteği ve zengin ürün çeşitliliği sayesinde Afyon Sandıklı’da 2. şubemizi açtık. Gün geçtikçe daha çok büyüyor ve gelişmeye devam ediyoruz.salliogli

AKO ile tanışma hikayemiz babamın yıllar önce başlattığı iş ilişkisi sayesinde gerçekleşmiştir. Babam yaklaşık 7 yaşından itibaren hem okula gider hem de lastikçide çalışırmış. Bazı zamanlar okuldayken öğretmeninden izin alır lastik takmaya gidermiş. O sıralar babamın çalıştığı lastik dükkanı bölgede tekmiş. Ustası dükkanda fazla durmadığı için de tüm işi neredeyse babam yaparmış. 15 yaşına geldiğinde ise AKO’dan eski çıkıntı lastik almaya gittiği için o günden bugüne bir iş ilişkisi başlatmış olur.

Uzun zamandan beri bu sektörün içinde olmamız ve sunduğumuz zengin ürün çeşitliliği müşterilerimizin bize olan bakış açısını olumlu yönde etkilemektedir. Müşterilerimizi memnun etmek, güvenli ve kaliteli hizmet sunmak şirket prensibimizin temel ilkesi. AKO’nun sunduğu reklam destekleri sayesinde de her geçen gün hitap ettiğimiz müşteri kitlesi giderek artmaktadır. Önümüzdeki dönemlerde ise servis hizmetlerimizi üst seviyeye taşımayı planlıyor, Abdulkadir Özcan ailesine selamlarımı iletiyorum.

Bir önceki yazımız olan “Starmaxx'ın sunduğu hizmetler satış grafiğimizi artırıyor” başlıklı makalemizde bayi, Kastamonu AKO ve satış sonrası hizmetler hakkında bilgiler verilmektedir.

.