Salih Otomotiv

0

B16730274_263879024035005_972197140066573804_nu sektöre 1992 yılında girdim. Yıllarca oto elektrik ve akü yedek parça işinde çalıştım. Daha sonra farklı markaların yetkili servis ve ara toptancısı olarak kendi iş yerimi kurdum. AKO ile tanışmam Turbo akü yetkilisinin bizlere Turbo Akü ve çalışma prensipleri hakkında verdiği bilgiler sayesinde oldu. Böylece bir AKO markası olan Turbo Akü ile çalışmaya başladım.

Bir AKO markası olan Turbo Akü’nün bölge bayiliğini alarak müşteri sayılarımızı oldukça genişlettik. Ürünlerimizin yerli, uygun fiyatlı ve kaliteli olması müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en öncelikli sebeplerin başında sayılabilir. AKO ile çalıştığımız için sadece tek bir markanın dağıtım ve satış sonrası teknik desteğini profesyonel ekibimizle sunuyoruz. Yılların verdiği güven ve AKO gücüyle sattığımız her ürünün arkasında durabiliyoruz. Geçmişten bugüne istisnasız bir şekilde müşterilerimize bize ve temsil ettiğimiz markaya yakışır şekilde kaliteli hizmetimizi sunmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimiz akü seçerken alacakları ürünün kalitesine çok dikkat etmeleri gerekiyor. Satılan ürünün güvenli, sağlam ve garanti şartlarını detaylıca kontrol etmeleri lazım. Unutulmamalıdır ki kalite ve güvenlik her şeyin başında gelir. İyi bir markayı satın aldığınızda bu özellikleri de yanında almış olacaklarını da hatırlatmak isterim.

AKO gibi büyük ve başarılı bir firma ile çalışmak kesinlikle büyük bir avantaj. AKO’dan aldığımız güçle, ürünlerimizin kalitesiyle ve müşterilerimize verdiğimiz güvenle, daha büyük işlere imza atmak istiyoruz. Bulunduğumuz bölgede yaşayan halkımıza her zaman en iyiyi sunmaya devam edeceğiz. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan AKO ailesine teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Kayapınar – Diyarbakır

Salih Taş

Bir önceki yazımız olan Vezni Jant Lastik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.