Pınar Ticaret

0

Pınar Ticaret, Milas-Muğla

Mehmet Pınarcı

20160329_113521Pınarcı Ticaret olarak iş hayatına 1987 yılında madeni yağ sektörüne yatırım yaparak girdik. Sonraki yıllarda ise müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermek adına İnci Akü bayiliğini de alarak yelpazemizi daha da genişlettik. 2009 yılına geldiğimizde yine müşterilerimizin talepleri doğrultusunda lastik sektörüne girme kararı aldık. Bu kararın hemen akabinde lastik sektörü hakkında yaptığımız araştırmalar sonucunda şirketimizin misyonuyla örtüşen ve bize en uygun olan firmanın AKO olduğuna karar verip, onlarla çalışmaya karar verdik.

Bu  kararı almamızda AKO’nun lastik sektöründeki gerçekten başarılı hamleleri ve ürün kalitesi çok büyük rol oynadı. Lastik alanındaki olumlu çalışmalarımızdan dolayı AKO’nun da desteği ile jant sektörüne girerek ürün yelpazemizi daha da arttırdık.

2015 yılını ticari açıdan değerlendirdiğimizde bizim için gayet başarılı ve olumlu bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Sektör açısından gelecek yıllardaki vizyonumuz kalite ve güvenirlik çerçevesi doğrultusunda ürün yelpazemizi daha da genişleterek ticaret hayatımıza emin adımlarla devam etmektir.  Ticari yaşamımızda bizleri yalnız bırakmayan ve daima yanımızda olan AKO  ailesine de kaliteli ve özenli iş ortaklıklarından dolayı teşekkür ederiyoruz. Emeği geçen herkese saygılarımızı sunarız. 20160329_113136

Bir önceki yazımız olan Yapay zekâ insan zekâsını yendi başlıklı makalemizde yapay zeka hakkında bilgiler verilmektedir.

.