Petlas’tan yeni yıla yeni reklam filmi

0

AKO markalarından Petlas’ın yeni reklam filmleri çekildi. Reklam filmlerinin senaryosu Havas Worldwide reklam ajansı tarafından yazılırken, prodüksiyonunu Anima İstanbul yaptı._M7C2769_out petlas

reklmfilmPetlas yeni yıla reklam filmlerini çekimlerini tamamlayarak girdi. Yeni reklam filmlerinin çekimlerinde 45 günlük ön hazırlık süreci yaşandı. Türkiye’nin en doğusundan en batısına gidilerek gerçekleştirilen çekimler 4 farklı şehirde 80 kişilik bir ekiple ortaya konuldu. Kars’ta gerçekleştirilen reklam filmlerinin çekimlerinde hava şartları oldukça zorlayıcıydı, dereceler -25’i gösterdi. 5 gün süren reklam filmleri çekimlerinde soğuk hava şartlarında çalışın ekibe film seti için 30 kamyon kar taşıyan şoför eşlik etti.

Farklı teknolojilerin bir araya getirildiği sette; çekimler, drone kameralar da dahil olmak üzere 3 farklı kamera ve birbirinden farklı açılar kullanılarak yapıldı. Zor doğa koşulları altında güzel ve etkili reklam filmleri olması için film ekibi özveri ile çalıştı. Çok yakın zamanda yayınlanmaya başlayacak olan reklam filmlerinin Yönetmenliğini Aytuğ Üngör yaparken Görüntü Yönetmenliğini de Burak Turan gerçekleştirdi.

Bir önceki yazımız olan Petlas savunma sanayiine verdiği destekle göz dolduruyor başlıklı makalemizde askeri araç, petlas asker ve runflat hakkında bilgiler verilmektedir.

1 of 1

.