Petlas’tan milli takıma: Pes etme!

0

Milli Takımlar Lastik Tedarikçisi Petlas’ın “Biz yenilmeyiz! Diyemem sana. Ama bir tek şeyin sözünü veririm: Pes etmeyeceğimizin sözünü” mesajıyla milli ruhu yansıtan reklamı ekranlarda…

Milli Takımlar Resmi Lastik Tedarikçisi Petlas, “Sen yanımda ol Türkiye, hiçbir şey zorumuza gitmez” sloganıyla Milli Takım’a tam destek veriyor. Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) lokomotif markası olan Türkiye’nin ilk ve tek yerli lastiği Petlas’ın, Milli Takım’a destek için hazırlanan reklam filmi yayınlanıyor. “Pes etme” temalı yeni film, daha önce yayınlanan “Zorumuza gitmez” reklam filminin devamı niteliğinde.

Milli Takım’ın Avrupa Şampiyonluğu yolundaki zorlu mücadelesinin etkileyici görüntülerinden oluşan ve ünlü oyuncu Erkan Can’ın seslendirdiği reklam filmi milli duyguları harekete geçiriyor.

Milli takım ile ruhdaşlık

Milli Takım gibi Türkiye’yi yurt dışında 100’ün üzerinde ülkede temsil eden Petlas’ın milli takımla bir yol arkadaşlığı ve ruhdaşlık kurduğunu anlatan AKO Reklam Müdürü Serdar Işık, “Milli Takımımız, son yıllarda yaptığı atılımlar ve gösterdiği başarılarla dünyada da bir marka haline geldi. Artık onların yanında, lastik tedarikçisi olarak, milli markamız olan Petlas da var” dedi. Petlas’ın “Türkiye’nin Lastiği” olduğunu hatırlatan Serdar Işık, “Petlas, milli marka olarak çok güzel mesafeler kat edebilmiş bir marka. Bu sebeple terinin son damlasına kadar mücadele eden Millilerimizin yanında olmak bizim için çok anlamlı. “Biz bitti demeden bitmez” diyen Millilerimizin her zaman yanındayız. Onlar için, herkes için “Pes etme” diyoruz. Reklam filmimizi, işte bu anlayışla ve “Sen yanımda ol Türkiye, hiçbir şey zorumuza gitmez” sloganıyla hazırladık. Milli ruh uyumu da buradan doğuyor. Bir yol arkadaşlığı ve ruhdaşlık bizimkisi” diye konuştu.

Biz yenilmeyiz!

Diyemem sana…

Bu yolda mağlubiyet de var.

Ben sana kan, ter, gözyaşı yok diyemem.

Üzülmek de var, acı çekmek de, isyan etmek de.

Bu yolda engeller yok, çukurlar yok diyemem…

Tatsız sürprizler…

Zorlu virajlar…

Dik yokuşlar…

Biz yenilmeyiz diyemem.

Ama bir tek şeyin sözünü veririm:

Pes etmeyeceğimizin sözünü….

Çünkü biz bitti demeden, bitmez.

Sen yanımda ol Türkiye, hiçbir şey zorumuza gitmez.

Petlas. Türkiye’min lastiği.

KÜNYE

Reklamveren: Petlas

Reklamveren Temsilcileri: Serdar Işık, Alper Şahin

Ajans: Havas Worldwide İstanbul

Kreatif Direktör: Ergin Binyıldız

Kreatif Ekip: Ahmet Sefer, Sezgin Rızaoğlu, Betül Saykan, Neslihan Arslan

Müşteri İlişkileri Ekibi: Sibel Yeşileker, Merve Haşimoğlu, Seçil Ertürk

Prodüktör: Sıla Salgın, Dilan Davutoğlu

Prodüksiyon Şirketi: Neverland Film

Kurgu Yönetmeni: Erkan Özekan

Müzik: 3K1A MUSIC

Ses Tasarım: Murat Çelikkol

Seslendiren: Erkan Can

Post Prodüksiyon: Otomat

Medya Planlama: Open

AKO HABER YATAK KAPAK kopya

Bir önceki yazımız olan Dünya markaları Reifen 2016 fuarında buluştu başlıklı makalemizde AKO hakkında bilgiler verilmektedir.

.