PETLAS’TAN MİLLİ TAKIMA MESAJ: “PES ETME”

0

Milli Takımlar Lastik Tedarikçisi Petlas’ın milli ruhu yansıtan ve “Pes etme” mesajı veren reklam filmi yayınlanmaya başladı.

A Millî Takımımız, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubundaki 8. maçında Hollandayı 3-0 mağlup ederek grupta 3. sıraya yerleşti. Konya Büyükşehir Stadında oynanan ve İspanya Futbol Federasyonundan Antonio Miguel Mateu Lahozun yönettiği maçta gollerimizi 8. dakika Oğuzhan, 26. dakikada Arda ve 86. dakikada Burak attı.

Milli Takımlar Resmi Lastik Tedarikçisi Petlas, “Sen yanımda ol Türkiye, hiçbir şey zorumuza gitmez” sloganıyla Milli Takım’a tam destek veriyor. Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) lokomotif markası olan Türkiye’nin ilk ve tek yerli lastiği Petlas’ın, Milli Takım’a “Pes etme” mesajı veren reklam filmi yayınlanmaya başladı.

Milli Takım’ın Avrupa Şampiyonluğu yolundaki zorlu mücadelesinin etkileyici görüntülerinden oluşan ve ünlü oyuncu Erkan Can’ın seslendirdiği reklam filmi milli duyguları harekete geçiriyor. “Pes etme” temalı yeni reklam filmi, daha önce yayınlanan “Zorumuza gitmez” reklam filminin devamı niteliğinde.

MİLLİ TAKIM İLE RUHDAŞLIK

Milli Takım gibi Türkiye’yi yurt dışında, 100’ün üzerinde ülkede temsil eden Petlas’ın milli takımla bir yol arkadaşlığı ve ruhdaşlık kurduğunu anlatan AKO Reklam Müdürü Serdar Işık, “Milli Takımımız, son yıllarda yaptığı atılımlar ve gösterdiği başarılarla dünyada da bir marka haline geldi. Artık onların yanında, lastik tedarikçisi olarak, milli markamız Petlas da var” dedi. Petlas’ın “Türkiye’nin Lastiği” olduğuna hatırlatan Serdar Işık, “Petlas, Türkiye’nin milli markası olarak yurtdışında 100’den fazla ülkede başarıyla temsil ediyor. Milli marka olarak Avrupa Şampiyonluğu yolunda terinin son damlasına kadar mücadele eden Millilerimizin yanında olmak bizim için çok anlamlı. “Biz bitti demeden bitmez” diyen Millilerimizin her zaman yanındayız. Onlar için, herkes için “Pes etme” diyoruz. Reklam filmimizi, işte bu anlayışla ve “Sen yanımda ol Türkiye, hiçbir şey zorumuza gitmez” sloganıyla hazırladık. Milli ruh uyumumuz da buradan doğuyor. Bir yol arkadaşlığı ve ruhdaşlık bizimkisi” diye konuştu.

Reklam filminin sözleri şöyle:

Biz yenilmeyiz!
Diyemem sana…
Bu yolda mağlubiyet de var.
Ben sana kan, ter, gözyaşı yok diyemem.
Üzülmek de var, acı çekmek de, isyan etmek de.
Bu yolda engeller yok, çukurlar yok diyemem…
Tatsız sürprizler…
Zorlu virajlar…
Dik yokuşlar…
Biz yenilmeyiz diyemem.
Ama bir tek şeyin sözünü veririm:
Pes etmeyeceğimizin sözünü….
Çünkü biz bitti demeden, bitmez.
Sen yanımda ol Türkiye, hiçbir şey zorumuza gitmez.
Petlas. Türkiye’min lastiği.

Künye:

Reklamveren: Petlas

Reklamveren Temsilcileri: Serdar Işık, Alper Şahin

Ajans: Havas Worldwide İstanbul

Kreatif Direktör: Ergin Binyıldız

Yaratıcı Ekip: Ahmet Sefer, Sezgin Rızaoğlu, Betül Saykan, Neslihan Arslan

Müşteri İlişkileri Ekibi: Sibel Yeşileker, Merve Haşimoğlu, Seçil Ertürk

Prodüktör: Sıla Salgın, Dilan Davutoğlu

Prodüksiyon Şirketi: Neverland Film

Kurgu Yönetmeni: Erkan Özekan

Müzik: 3K1A MUSIC

Ses Tasarım: Murat Çelikkol

Post Prodüksiyon: Otomat

Bir önceki yazımız olan AKO MARKALARI COMVEX İSTANBUL FUARI’NDA başlıklı makalemizde AKO Jant, comvex ve Fuar hakkında bilgiler verilmektedir.

.