Petlas’tan Kızılay’a Destek

0

Ülkemizin kan ihtiyacını büyük ölçüde karşılayan Kızılay’ın, kan bağışı sayısı kurumsal destekçileriyle daha da büyüyor. Kan bağışı çalışmalarına her zaman destek veren Petlas AŞ de her yıl düzenli olarak gerçekleşen Kan Bağışı Günleri ile kan bağışı bekleyen yüzlerce hastaya umut oluyor.

29-30 Haziran tarihlerinde gerçekleşen kan bağışında Petlas çalışanlarının katılımı ile ortalama 100 ünite kan bağışı alınması sağlandı.

Yılın belirli dönemlerinde yapılan kan bağışları ile Petlas Sağlık Merkezi çalışanlarının gösterdiği yardımseverlikten ve Petlas çalışanlarının kan bağışı konusunda gösterdiği yoğun ilgiden etkilenen Kızılay çalışanları, kan bağışı konusunda memnuniyetlerini dile getirirken İnsan Kaynakları ve End. İlişkiler Müdürü M. Durudoğan gönüllü olarak bu kampanya içerinde yer alan ve destekleyen Petlas çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Bir önceki yazımız olan Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Huzurevi Yetkililerinden Petlas’a Teşekkür Ziyareti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.