Petlas’ta TPM (Toplam Verimli Bakım) Faaliyetleri Kapsamında Ödül Töreni

0

AKO Grup bünyesindeki Petlas, fabrikasında TPM faaliyetleri çerçevesinde başarı gösteren çalışanları için bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte TPM Yürütme Komitesi Yöneticisi Sn. Resul Özdil; TPM faaliyetlerinin öneminden ve sağlayacağı faydalardan bahsederek TPM faaliyetlerine daha fazla zaman ayrılması gerektiğini belirtti. Konuşma sonrasında başarılı çalışanlara ödülleri; TPM Yürütme Komitesi Yöneticisi Sn. Resul Özdil,  TPM Koordinasyon Şefi Sn. Hasan Karartı ve Otonom Bakım Yürütme Temsilcisi Sn. Atilla Aksu tarafından verildi.

TPM Yürütme Komitesi Yöneticisi Sn. Resul Özdil ödül töreninde çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada: “TPM (Toplam Verimli Bakım) faaliyetleri kapsamında makinelerimizi ve fabrikamızı sahiplenerek ülkemizin ekonomik olarak geçirdiği bu zor günlerde, yerli üretimde tüm çalışanlarımız ile birlikte daha fazla katma değer yaratmalıyız. Bu çerçevede bütün çalışanlarımıza bundan sonraki faaliyetlerde başarılar dileriz.” dedi.

Bundan sonra yapılabilecekler konusunda da fikir alışverişinde bulunulan ödül töreni, çalışanlara gösterdikleri başarılardan dolayı teşekkür edilmesinden sonra son buldu.

Bir önceki yazımız olan Petlas Büyük Ustayı Unutmadı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.