PETLAS’IN YENİ REKLAM FİLMİ!

0

Türkiye’nin lastiği sloganıyla yola çıkan Türkiye’nin yerli lastik üreticisi Petlas, yeni reklam filmiyle yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da tercihi olduğunu vurguluyor.

Petlas, yeni reklam filminde dünyanın dört bir yanında memleketinin adını gururla duyurduğuna değiniyor. Satışı, Peru’dan Mısır’a, Norveç’ten Tayvan’a hatta sektörün en zorlu ismi Amerika’ya kadar uzanan Petlas, gücünü memleketinden aldığını vurucu bir şekilde gösteriyor.

1974 yılında kurulan ve 2005 yılında üretimini Türk Sanayiinin köklü kuruluşlarından Abdulkadir Özcan AŞ bünyesinde sürdürmeye başlayan Petlas, Türkiye’nin lastiği olarak yaptığı iletişiminde yeni bir aşamaya geçmiş oldu. 2016 Türkiye İhracatçılar Meclisi Raporu’na göre 96 ülkeyle, en fazla ülkeye ihracat yapan 11. firma olan Petlas, bu başarısını marka iletişimine taşıyarak dünyanın tercihi olduğunu dile getiriyor. Artık, Petlas kullananlar için kar, kış, yağmur, sıcak, engebe, viraj birer zorluk değil. Dünya onlara memleket!

Çekimleri; Şanlıurfa, Mersin, Konya, Trabzon, Rize ve Erzurum’da gerçekleşen filmde büyük usta Barış Manço’nun eseri “Hemşerim Memleket Nire?” Ömer Ahunbay aranjesi ile yer alıyor.

Kreatif sürecini Havas İstanbul, yapımını Kala Film’in üstlendiği reklam filminin post prodüksiyonunda Sinefekt imzası var!

Bir önceki yazımız olan 2017 Red Bull Air Race Dünya Şampiyonası Falken Takımından Yoshihide Muroya, Seri Şampiyonu Olarak Ödüllendirildi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.