“Petlas’ın Bölge Müdürlükleri lastik tedariği süresini kısalttı”

0

Eren Otomotiv – İzmir

İsmal Başkes:

 

Petlas bayiliği yapmadan önce başka bir lastik markasının satışını gerçekleştirmekteydik. Zaman içerisinde marka değişikliği yapmaya karar verdik ve yolumuza Petlas ile devam etme kararı aldık.

AKO İzmir Bölge Müdürlüğünün firmamıza bayilik teklif etmesi ile de AKO ile iş ilişkimiz başlamış oldu. Bizler de bu teklif ile birlikte İzmir Petlas bayisi olarak yolumuza devam etmekteyiz.eren

Müşterilerimiz yıllardır lastik bayiliği yapmamız ve iyi temel değerlere dayalı iş disiplini içerisinde hizmet vermemiz neticesinde firmamızla çalışmak istemektedirler. Bizler de müşterilerinizin bizlere olan güvenini boşa çıkarmamak adına güler yüzlü ve işinde yetkin personelimizle birlikte doğru lastik temini ve iyi hizmet anlayışı ile çalışmaktayız.

AKO’nun İzmir’ de Bölge Müdürlüğünün olmasından dolayı lastik tedariğinde sürenin kısa olması firmamız için avantaj sağlamaktadır.

Firmamızın düzenli, prensipli ve iyi hizmet anlayışı doğrultusunda gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların gelecekte de devam edeceğine inanıyor, Abdulkadir Özcan ailesine selamlarımı iletiyorum.

Bir önceki yazımız olan Petlas bayisinden köylere servis hizmeti! başlıklı makalemizde köy servisi, petlas bayisi ve traktör lastiği hakkında bilgiler verilmektedir.

.