“Petlas’ın atılımları ve geleceğe olan yatırımları bizi bayisi olmaya yönlendirdi”

0

IMG-20151201-WA0015Koçak Lastik- Ankara

Hasan Koçak:

 

Sektörde 1981’den beri Koçak Lastik Otomotiv olarak hizmet vermekteyiz. Bu zaman zarfında sürekli olarak sektörün içerisinde olduk. Muhtelif markalarla kuruluşumuza bağlı diğer şubemizde de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ülkemizde lastik piyasanın yönüne ve geleceğine dair gerçekleştirdiğimiz analiz sonucu Petlas markasının bu yöndeki atılımlarını ve geleceğe olan başarılı yatırımlarını gördük. Bu da bizi Petlas bayisi olmaya yönlendirdi.

Abdulkadir Özcan AŞ. toptan satışa başladığından bu yana muhtelif markalarda ürünlerini alıyorduk. Adını rahmetle andığımız Abdulkadir ÖZCAN Beyefendi ile de firmamızın kurucusu babamız Ethem KOÇAK’ın tanışmaları eskiye dayanırdı. Unutamadığım anılarımdan biri de çocuk yaşlarda iken yine firmaya lastik almaya gittiğimde Rahmetli Kadir Amca bana “Hangi firmadan geldiğimi, kimin oğlu olduğumu?” sormuştu. Bende “Koçak Ticaret’ten Ethem KOÇAK’ın oğluyum” dediğimde Sabri Bey ve Mustafa Bey’e dönerek “bu adamların kefili benim, ne isterlerse verin.” demişti. Bu bende çok iz bırakan bir olaydı. O zaman babamızın bizlere tükenmeyen itibar sermayesini bıraktığını anlamıştım. Bizler de firmamız olarak bu yönde bize emanet edilen itibardan hiçbir zaman ödün vermemeye çalıştık. IMG-20151201-WA0018

Firma tarihimizde her zaman müşterilerimizin menfaatleri bizler için ön planda olmuştur. Her daim kaliteli ürün ve hizmet vermeye çalışıyoruz. Müşterilerimizle ileriye yönelik dostluklar da kurmayı seviyoruz.

Şirket olarak temel prensibimiz kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve güler yüz ile müşterilerimize hizmet vermek. Bunun yanında bize güvenenleri n güvenini boşa çıkarmamak.

PETLAS markasının ürün çeşitliliği, sunduğu finansal kolaylıklar ve her şeyden önce sektördeki geçmişi bizlere her zaman güven ve avantaj sağlıyor.

Bizler mevcut kazanımlarımızı, değerlerimizi muhafaza ederek Abdulkadir Özcan AŞ. ile sektörde daha iyi hizmet ederek firmamızı daha ilerilere taşımak istiyoruz. Buradan Abdulkadir Özcan AŞ. ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir önceki yazımız olan Petlas bayisinden köylere servis hizmeti! başlıklı makalemizde köy servisi, petlas bayisi ve traktör lastiği hakkında bilgiler verilmektedir.

.