“Petlas Yol Yardım ekibinin yardımları karşısında çok mutlu oldum”

0

Bekir ÖZTÜRK

Yönetici/Ankara

Bekir Öztürk, 34 yaşında ve özel bir firmada yönetici olarak çalışıyor. İşi gereği sürekli seyahat halinde olduğunu söyleyen Bekir Bey, Petlas Yol Yardımı aldığı günü bize şöyle aktarıyor:

“Seyahat halinde olduğum bir gün aracım Ankara’da otomatik şanzıman arızası verdi. Önce Kasko çekici hizmetinden yararlanmak istedim ve Kasko şirketi ile konuştum. Çok merkezi bir yerde olmama ve aradan iki saat geçmesine rağmen çekici bir türlü gelmedi. Bir an aklıma Petlas lastiklerini satın aldığım firmanın Petlas Yol Yardım hizmetinden yararlanabileceğim konusundaki sözleri geldi. Bende Petlas Yol Yardımı aradım ve durumumu bildirdim. Onlarda bana çekici hizmetinin yanında aracımın tamir süresi boyunca konaklamamda da yardımcı olabileceklerini söyledi. Petlas Yol Yardım ekibi söylenilenlerin hepsini yaptı. Yardımları karşısında çok mutlu oldum.” dedi.

Petlas’ı tercih etmesindeki asıl sebebin Türk sermayesi olmasına bağlayan Bekir Bey, “Avrupa kökenli şirketler bir çekiciyi iki saat olmasına rağmen gönderemezken Türk sermayesi ile kurulmuş bir şirketin hem daha kurumsal olması hem de sattığı hizmetin arkasında durarak günün her saatinde yardımcı olabilmesi benim için çok büyük bir mutluluktur. Petlas ailesine teşekkürlerimi sunar, bütün çalışma ekibine başarılar dilerim.” dedi.

Bir önceki yazımız olan “Petlas lastiklerini iyi ki kullanmışım, gayet memnun kaldım.” başlıklı makalemizde gerçek hikayeleri, yetiş Petlas ve yol yardım hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

.