Petlas, Yarış Pistlerinde Boy Göstermeye Devam Ediyor…

0

Geçtiğimiz aylarda Macar ralli pilotu Kiss Pal Tamas’a sponsor olan Petlas, motor sporları alanındaki sponsorluk faaliyetlerine de devam ediyor.

Sri Lanka’nın en önemli iki motor sporu kuruluşu olan Asya Motor Sporları Yarış Klübü ve Sri Lanka Yarış Pilotları Derneği’nin birlikte düzenlemiş olduğu ve Sri Lanka’nın en önemli motor sporları müsabakası olan 2017 Sri Lanka Süper Serisi 19 Mart 2017’de Sri Lanka’nın Katakurunda kentinde düzenlendi.

Bu yarışta, ülkenin önde gelen en önemli yarışçıları, tam ekipman yarış arabaları ile pistteki hünerlerini sergiledi. Toplamda on beş farklı yarış kategorisi altında pilotlar kürsüye çıkabilmek için kıyasıya bir mücadele verdi. Bu etapların belki de en önemlisi, Circuit Meet yarışı oldu ve bu yarışta motor sporu severlerin ve pilotların heyecanı doruğa çıktı.

Sri Lanka’nın bu önemli motor sporu organizasyonun bu seneki ana sponsorlarından biri de Petlas oldu. Petlas, bu önemli organizasyonun ana sponsoru olma konusunda her türlü yardımı yapan Sri Lanka distribütörüne teşekkürlerini iletti.

Bir önceki yazımız olan Automechanika Dubai 2017: Petlas İçin Bir Gelenek… başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.