Petlas ve Starmaxx, Bursa Tarım Fuarında

0

 

Petlas ve Starmaxx, 10-14 Ekim arasında Bursa Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarında ziyaretçilere ürünlerini tanıttı.

Fuarda sergilenen Petlas ve Starmaxx ürünlerine ilişkin bilgiler şöyle: Römorklar için geliştirilen Petlas UN 5 lastiği, yüksek taşıma kapasitesine sahip tarımsal araç lastiği. Güçlü ve dayanıklı karkas yapısı sayesinde aşırı yüke dayanım sağlıyor. Özel diş geometrisi ile aşınmalara, kesik alma ve diş dibi yorulmalarına karşı yüksek direnç gösteriyor. UN 3 ise yüksek yük taşıma kapasiteli, hem tarlada hem de kısa süreli yolda kullanıma olanak sağlayan ve modern ziraatta uygun römork ve tarımsal araç lastiği. Geniş taban alanı ile daha az toprak sıkıştırma, yüksek yük taşıma kapasitesi ve yumuşak zeminde toprağı mükemmel kavrama sağlıyor. STB 3, anız batmasına karşı yüksek dirençli tarımsal araç lastiği. Derin dişli ve çekiş tipte ideal römork lastiği ise NT 3, güçlü ve dayanıklı karkas yapısı sayesinde aşırı yüke dayanım sağlıyor. Ağır çalışma şartları için tasarlanmış, çekiş gücü yüksek, standart profilli, derin dişli, genel amaçlı flotation lastiği IMF 18, görücüye çıkacak diğer ürünlerden. IMF 18, yumuşak zeminlerde kullanım şartları gözetilerek geliştirilmiş karkas yapısına sahip. Geniş basma alanı sayesinde düşük toprak sıkıştırma ve toprağa batmama sağlıyor. 3 Ribli özel tasarım ımplement lastiğimiz ise UN 1. O da darbeye karşı güçlendirilmiş karkas yapısına sahip.

IMT 18, ağır çalışma şartları için tasarlanmış, çekiş gücü yüksek, standart profilli, derin dişli, genel amaçlı forestry lastiği. Güçlü konstrüksiyonu ve geliştirilmiş sırt ve yanak karışımıyla dikey-yanal darbelere karşı artırılmış direnç sağlıyor. Genel kullanıma uygun R-1w derin diş tasarıma sahip radyal yapıdaki traktör ön ve arka lastiği için de geliştirilen Petlas ürünü ise TA 110.  Ürün, çift açılı desen tasarımı ve omuz profili ile artırılmış çekiş gücüne sahip ve özel sırt karışımı sayesinde kesiğe karşı yüksek direnç gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan Petlas, Yeni Satış Noktalarıyla Büyümeye Devam Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.