Petlas ve Starmaxx 11 Avrupa kentine uçuruyor!

0

starmaxx_ucak-01Kampanya kapsamında Roma’da Budapeşte’ye, Milano’dan, Londra’ya kadar birçok rüya şehrine uçuş mümkün

Kış boyunca sunduğu fırsatlarla müşterilerinin yüzünü güldüren Petlas ve Starmaxx, gene tüketiciler için kaçırılmaması gereken bir kampanya düzenledi. Havaların yavaş yavaş ısınmaya başlamasıyla birlikte araçlar üzerindeki kış lastiklerini yerlerini yaz lastiklerine alıyor. 1 Şubat 2016 ile 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yeni lastiklerini Petlas veya Starmaxx tabelalı satış noktalarından alanlar kampanya koşullarına uygunlukları varsa Avrupa ülkelerinin başkentlerine gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

Kampanya tanıtım filmi TV kanallarında da yayınlanan kampanyaya göre tek seferde 4 adet 16” jant binek ya da 4×4 yaz lastiği alanlar kampanyaya dâhil olabiliyor. Lastik alışverişlerinin faturalandırılmasının ardından müşteriler bayi tarafından kendilerine verilen kuponla kayıt işlemi yapmak zorunda. Kampanya kapsamındaki lastik modelleri Petlas için şöyle: Velox Sport PT741, Explero PT411, Explero PT421, Explero PT431.

Starmaxx tüketicilerinin ise kampanyaya dâhil olabilmek için şu modellerden satın almaları gerekiyor: Ultra Sport ST760, İncurro ST430, İncurro ST440, İncurro ST450.

Online başvurular belgelendirilerek gönderilmeli

“Petlas lastikleri Avrupa’ya uçuruyor” ve “Uçur beni Starmaxx” kampanyalarına 18 yaş ve üzeri tüketiciler katılabilirken, başvuruların önce web sitesi üzerinden, sonrasında ise istenen belgelerle birlikte yazılı olarak belirtilen adrese postalanarak yapılması önemli şartlardan biri.

Tüketicilerin kampanyaya başvurmak için fatura ve katılım kuponun size verildiği günden itibaren 30 gün süresi var. Katılım taleplerinin posta ve kargo yolu ile gönderilecek olması nedeniyle başvuru tarihlerinde yaşanabilecek problemlerin tüketiciye yansımaması için de önlemler alındı. Buna göre başvuru tarihi olarak posta ya da kargonun kampanya birimine ulaştığı tarih değil, posta ve kargo üzerinde yer alan ve PTT ya da kargo firmaları tarafından yazılan ilk gönderim tarihi, başvuru tarihi olarak kabul edilecek.

Başvurunun alınmasından sonra ise katılımcıların belirtmiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden kampanya birimi yetkilileri başvuru sahiplerine ulaşarak uçuş planını oluşturacak.

Sistem nasıl işleyecek?

Kampanya sistematiği ise şu şekilde kurgulandı: Petlas veya Starmaxx tabelalı satış noktalarından yapılan alışveriş sonrasında satın alınan lastikler kampanya kapsamında ise satış noktası yetkilisi tarafından tüketiciye bir kampanya katılım kuponu veriliyor. Kupon üzerinde, kullanılacak kod ve katılımın nasıl yapılacağı yer alıyor. Kupon üzerindeki kodla birlikte “www.petlasucuruyor.com” veya www.ucurbenistarmaxx.com” adreslerinde bulunan kayıt formu dolduruluyor. Doldurulan form çıktı alınıp imzalanarak, alınan lastiklere ait fatura aslı ya da fotokopisi ile birlikte kampanya süreçlerinin yürütüldüğü birimin; Ayazağa Mah. Meydan Sok. No:3 Veko Giz Plaza No:29-30 Maslak-Sarıyer/İstanbul adresine gönderiliyor.petlas_ucak_MS-01

Mayıs 2017’ye kadar kullanılabiliyor!

Postanın kampanya birimine ulaşmasının ardından da başvuru sahibine telefon ile ulaşılarak uçuş planı netleştiriliyor. Oluşturulan plan sonucunda rezervasyon yapılan bilet tarihlerinde daha sonradan değişiklik yapılamıyor. Yapılan seyahatin Türkiye’ye dönüşü kapsayan bilet tarihi 31 Mayıs 2017’ye kadar uzatılabiliyor. Uçak biletine ait vergi, harç ve sigorta gibi masraflar ise tüketiciye ait. Kampanya kapsamında Roma, Budapeşte, Viyana, Milano, Münih, Atina, Londra, Brüksel, Paris, Berlin, Amsterdam gibi Avrupa şehirlerine seyahat edilebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Petlas’tan yeni yıla yeni reklam filmi başlıklı makalemizde anima İstanbul, Burak Turan ve Havas hakkında bilgiler verilmektedir.

.