Petlas ve Ako Lastik Kaplama 24. Marble-İzmir Mermer Fuarı’nda Tam Çelik İş Makinesi Lastikleriyle Boy Gösteriyor

0

Türkiye’de ilk defa üretimi Petlas tarafından gerçekleştirilen tam çelik iş makinası lastiği PtxL-31, PtxL-41 ve Ptx-L43 İzmir Mermer Fuarı’nda sektör profesyonelleri ile buluşuyor. Türkiye’nin dünyaya açılan en büyük mermer ve doğal taş fuarında tamamen yerli Ar-Ge ve iş gücüyle üretilen ağır iş makinesi lastikleri sergilenecek.

Türkiye de ilk defa üretimi Petlas tarafından gerçekleştirilen tam çelik iş makinesi lastikleri PtxL-31, PtxL-41 ve Ptx-L43 24. İzmir Mermer Fuarı’nda sektör profesyonelleri ile buluşuyor. 28–31 Mart tarihleri arasında İzmir’de bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Marble Uluslararası Mermer Fuarı’nda sergilenecek.

Tasarım ve geliştirme faaliyetleri tamamen yerli Ar-Ge mühendis kadrosu ile gerçekleştirilen tam çelik iş makinesi lastikleri, yine yerli iş gücü ile Petlas’ın üretim tesislerinde üretiliyor. Ürünlerinde sürekli olarak iyileştirme sağlayan ve yapılmayanı yapmayı kendine ilke edinerek her geçen gün rekabetçi gücünü arttıran Petlas, Tam Çelik İş Makinesi lastiğini de Türkiye’de ilk defa üretmenin haklı gururunu kullanıcılarıyla paylaşıyor.

Pek çok açıdan ilklerin lastiği olan Petlas PtxL31- PtxL41 ve PtxL43 özel olarak geliştirilen sırt deseniyle en zorlu koşullarda bile ihtiyaç duyulan çekiş gücünü sunuyor. Sırt karışımı, lastiğe daha yüksek kesik alma direnci ve aşınma direnci kazandırıyor. Çalışma sırasında açığa çıkan yüksek ısı sebebiyle oluşan deformasyonlara karşı dirençli olan bu lastik, uzun kullanım ömrü ve bu ömür boyunca yüksek performans vadediyor.

İkinci Ömürle Daha Kârlı İş Makinesi Lastikleri

Çelik karkas yapısıyla da dayanıklılık ve sağlamlık sunan PtxL31, tekrar kaplanabilirlik özelliğiyle de dikkati çekiyor. AKO Lastik Kaplama tesislerinde Orbit Kaplama Teknolojisiyle kaplanan PtxL31 karkası, tam çelik iş makinesi lastiklerinde maliyet avantajı yaratıyor. Sağladığı ikinci ömürde de yüksek performans ve deformasyona karşı direnç sağlıyor.

Petlas ve AKO Lastik Kaplama tarafından üretilen Tam Çelik İş Makinesi Lastikleri, loader, dozer, grayderve kamyon (haultruck) kullanıcılarına Türkiye’nin en büyük Mermer Fuarı Marble – 24. Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’nda tanıtılıyor. Kullanıcılardan alınan verilere göre doğrudan kullanılacağı sahaya özel olarak tasarlanan ve servise sunulan lastikler 17.5 R25, 20.5 R25, 23.5 R25, 26.5 R25 ve 29.5 R25 gibi geniş bir ebat aralığında üretiliyor.

Petlas ve AKO Lastik Kaplama, iş makinesi sektörüne doğru, hızlı ve nitelikli ürünler sunmaya devam etmek için tedarikçileriyle bir araya gelerek beğeni ve değerlendirmelerini not ediyor.

Bir önceki yazımız olan Sri Lanka Lastik Distribütörleri Toplantısı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.