“Petlas millet el ele”

0

Petlas AŞ. Kırşehir Cacabey Meydanı’nda demokrasi nöbetine gelip hâkimiyetin milletin olduğunu gür sesiyle bağıran Kırşehirlilere çorba ikram etti.

15 Temmuz’da tüm dünyaya verdiği demokrasi dersinin ardından tek yürek olan Türkiye, meydanlarda demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor. Hakimiyetin milletin olduğuna kayıtsız şartsız inanıp toplanan ve demokrasi nöbeti tutan Kırşehirlileri Petlas AŞ. de yalnız bırakmadı.

Tüm yurtta olduğu gibi Kırşehir’de de vatan uğruna demokrasi nöbeti son hızla devam ediyor. Yaşlısından gencine, işçisinden memuruna 7’ den 70’e her kesimden insanın katıldığı demokrasi nöbetinde Petlas AŞ. yöneticileri ve çalışanları da bu nöbette Kırşehirlilerin yanında meydanlarda yerini aldı.

Petlas AŞ. İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Müdürlüğü’nce düzenlenip organize edilen etkinlikle Kırşehir Cacabey Meydanı’nda toplanan tüm halka çorba dağıtıldı. Petlas AŞ. çalışanları da çorba dağıtımında aktif olarak yer aldı. Yapılan etkinlikten dolayı oldukça mutlu olduklarını belirten Kırşehirliler “İyi ki Petlas var, bizi yine yalnız bırakmadı” diyerek memnuniyetlerini ifade ettiler.DSC_0095

Bir önceki yazımız olan Petlas AŞ’den mesleki eğitime destek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.