Petlas Engelleri Kaldırmaya Devam Ediyor

0

Petlas, Türkiye’nin önde gelen bir markası olarak kurumsal ve sosyal sorumluluk farkındalığı ile her yıl yüzlerce engelliye iş imkânı sağlıyor.

Toplumsal ve yasal zorunluluğun bilincinde hareket eden Petlas, engellilere uygun ve rahat bir çalışma ortamı hazırlayarak onları kazanırken onlarla birlikte mutlu oluyor. Petlas, iş hayatına kazandırılan her engelliyi toprağa dikilen bir fidan olarak görerek, bu alandaki çalışmalarını her geçen gün daha kapsamlı hale getiriyor.

Bu kapsamda, 18 Nisan 2014 tarihinde görme engelli raporu ile Petlas bünyesinde işe başlayan Şeref İnal 06 Ekim 2017 tarihi itibari ile emekli olarak, Petlas’taki çalışma hayatını, başarı dolu bir geçmişi geride bırakarak noktalandırdı.

Petlas ailesi olarak İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Müdürlüğü tarafından, emeği ve işinde gösterdiği gayretten dolayı Şeref İnal’a teşekkür belgesi takdim edildi. Teşekkür belgesini alan Şeref İnal, Petlas ailesinin bir parçası olduğunu ve bu büyük çatı altında emekli olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Lastikte Kadın Eli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.