Petlas, Domates Burunlu Çocuk Tiyatro ve Sihirbazlık Gösterileri Gerçekleşti

0

Geleceğimiz çocuklarımızın mutluluğunu, eğlendirilmesini ve bilgilendirilmesini bir arada hedefleyen Petlas Lastik San. ve Tic. AŞ tarafından 12-13 Aralık tarihlerinde  “Domates Burunlu Çocuk” adlı tiyatro oyunu ve sihirbazlık gösterileri çok sayıda minik katılımcı ile Kırşehir Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

Büyüklerin de büyük bir ilgiyle gözlerini kırpmadan izledikleri gösterilerde, göz bebeği yavrularımızın mutlulukları zirve yaptı.

Domates Burunlu Çocuk oyununa katılan aileler, çocuklarının keyifli saatler geçirmesine öncülük ettiği için Petlas’a teşekkürlerini iletirken sahnelenen oyunların öğretici içerikli olması dolayısıyla ayrıca mutlu olduklarını ifade ettiler.

Oyun sonrasında ikram edilen pamuk şeker ve balonlarla eğlenen miniklerimiz, bu unutulmaz anları kendilerine yaşattırdığı için, teşekkürlerini ; hep bir ağızdan teşekkürler Petlas sloganları ile ifade ettiler.

Gösteriler sonrasında Petlas’ın tüm çalışanları ile bir aile olduğunu vurgulayan İnsan Kaynakları ve End. İliş. Müd. Sn. Mithat Durudoğan bu tip organizasyonlara çok önem verdiklerini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Ulusal Basının Temsilcileri Petlas’ta başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.