Petlas, Biçerdöver Radyal Lastikleri Tanıtıldı

0

Dolu dolu geçen tanıtım günlerinde; firma ziyaretlerinden çiftçilerle buluşmaya, hediyeli çekilişlerden bilgilendirme toplantılarına kadar birçok etkinlik gerçekleştirildi.

12-14 Nisan 2017 tarihleri arasında AKO Ağır Vasıta Lastikleri sorumlusu Barış Küçükçakır ve Kayseri Bölge Satış Temsilcisi Celal Ata birlikte Petlas markası bünyesinde bulunan  Agroper serisi Radyal Biçerdöver Lastikleri’nin tanıtımı kapsamında; 1.gün, Kırşehir Merkez Kılıçözü Sanayi Sitesi Biçerdöver Yedek Parça, Servis ve 2.el alım satımı yapan firmalar ziyaret edilerek lastiklerin özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldıktan sonra esnaflara hediyeler dağıtıldı.

2.gün, Nevşehir’in Kozaklı ilçesine bağlı Çayiçi Köyü meydan kahvesinde yapılan tanıtım faaliyetlerine civar köyleri Küllüce ve Yaslıca çiftçilerinin katılımı ile devam edildi. Çalışma kapsamında Radyal Lastikleri hakkında biçerdöver kullanıcılarına detaylı bilgilendirme yapıldı. Yapılan çekilişte çiftçilere çeşitli hediyeler de verildi.

3.gün, Yozgat’ın Yerköy ilçesinde bulunan Petlas bayisi Halit Öndeş ile birlikte sanayi sitesinde düzenlenen tanıtım etkinliğine biçerdöver kullanıcıları, yedek parça ve servis hizmeti veren firmaların temsilcileri ile birlikte çiftçiler de katıldılar. Biçerdöver lastiklerinde yeni Agroper serisinin teknik özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldıktan sonra çiftçiler huzurunda yapılan çekilişte çeşitli hediyeler verildi.

Bir önceki yazımız olan AKO Bünyesinde Yer Alan Dunlop ve Falken Bayileri İlk Kez Bir Araya Geldi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.