Petlas Avrupa’nın En Önemli Tarım Fuarı İçin Paris’teydi

0

Firmanın ürün çeşitliliği ve yepyeni zirai lastikleri ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Petlas, Avrupa’nın en önemli tarım fuarı olan SIMA Fuarı’ndaki standında ziyaretçilerini ağırladı. 24-28 Şubat 2019 tarihleri arasında Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenen ve 135 ülkeden 232.000 kişinin ziyaret ettiği 5 günlük etkinlik, tarım sektörünün buluşma noktalarından biri olarak kabul ediliyor.

Üstün çekiş gücü ve dayanıklılık özelliklerini sürüş konforu ve enerji verimliliği ile birlikte sunmayı başaran Petlas zirai lastikleri, etkinliğin ilk gününden itibaren fuarın ilgi merkezleri arasında yer aldı. Petlas standının yıldızı ise firmanın ilk kez bu fuarda yurt dışı tanıtımını gerçekleştirmiş olduğu yeni lastiği PT-TRAC oldu. CupWheel teknolojisinin çığır açan avantajlarını sunan yeni ürün ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Fuarda yapılan ilk yorumlar, PT-TRAC’ın Petlas’ın Avrupa zirai lastik pazarında belirleyici firma olma yolundaki kararlılığını gösterdiği yönündeydi.

Stantta zirai lastiklerin yanı sıra iş makinesi, kamyon ve otobüs lastiklerine de yer verilerek, pek çok farklı sektörden profesyonellerin taleplerini karşılama konusunda Petlas’ın geniş ürün yelpazesinin yeterliliği tanıtıldı.

Petlas, üstün teknoloji kullanımı ve sürekli inovasyona verilen önem sayesinde günbegün artmaya devam eden ürün çeşitliliğini tüm dünyaya tanıtmak için sektörün en prestijli fuarlarına katılım sağlamaya devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Lastik Ekmek Gibi Değildir Hemen Bayatlamaz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.