Petlas AŞ. 25 ülkeden misafirlerini ağırladı

0

Ülkemizin büyük yatırım örneklerinden biri olan Petlas AŞ. Kırşehir Tesisleri’ni 25 ülkeden yaklaşık 40 kişilik bir heyet ziyaret etti.

Yüzde 100 yerli sermayeli Türkiye’nin lastiğinin üretildi Petlas AŞ. önemli bir heyeti daha ağırladı. İslam Kalkınma Bankası Üst düzey yetkilileri, 25 Ülkenin İKB ve Kamu Yatırım örgütlenmelerinin Üst düzey yöneticileri, Türkiye Ekonomi Bakanlığı, TİKA, TYDTA ve Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansının üst düzey bürokrat ve uzmanlarından oluşan bir heyet Petlas AŞ. Kırşehir fabrikasında incelemelerde bulundu.

Heyete işlik eden Petlas AŞ. Genel Müdürü Yahya Ertem, Petlas AŞ’nin stratejileri, dünya lastik pazarı, Petlas ürün grubu bilgisi ve üretimdeki kalite anlayışları konularında ziyaretçilere bir sunum gerçekleştirdi.

Sonrasında üretim tesisini gezen heyete, Petlas AŞ. yetkilileri tarafından üretim ve ürünler hakkında detaylı bilgi verildi. Gösterilen ilgiden son derece memnun kaldıklarını belirten heyettekiler, edindikleri olumlu izlenimleri ülkelerinde paylaşmayacaklarının altını çizerek Petlas AŞ’den ayrıldı.ako_hbr_s44_ccs_onay

Bir önceki yazımız olan Petlas AŞ.’de nezaket kuralları eğitimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.