Özalan Metal

0
Lastik sektöründe hizmet vermeye başlamadan önce Bolu’da kırk yılı aşkın ticari tecrübemizle hurda metal alım satımı yapıyorduk. 2005 yılında başka bir lastik markasının Bolu Ana Bayisi olarak lastik sektörüne adım attık. Bu bayiliğimiz devam ederken ziyaretimize gelen satış danışmanı arkadaşlar vasıtasıyla AKO ile tanıştık ve ihtiyacımız olan ürünleri temin ederek ticari faaliyete başlamış olduk. Bu alışverişler artarak devam etti ve bayiliği almaya karar verdik.

Özalan Metal 2Özalan Metal olarak Petlas bayisi olmamız için birçok neden vardı. Ama bunların başında ürün yelpazesinin geniş olması, bayileri ile ticari dostluğun yanında bir aile iletişimi kurması, servis ağının kuvvetli olması, tüketiciye cazip kampanyalar yaparak satışlarımızı kolaylaştırması ve çok kaliteli reklam anlayışı olduğunu söyleyebilirim.

Müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerini: ürün çeşitlerimizin herkesin tercih ettiği markalar olması, iş yerlerimizin kolay erişilebilir noktalarda bulunması, kaliteli bir satış ve servis anlayışımızın olması, lastik ve jant olarak tüm ürün gruplarına hitap ediyor olmamız olarak sıralayabiliriz Bir de hiç ödün vermediğimiz prensiplerimiz var tabi. Bunların başında düzgün ticaret anlayışımız, hızlı hizmet, mutlu müşteri anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bolu ilinde sürdürdüğümüz bayiliğimizi ilerleyen zamanlarda Batı Karadeniz bölgesinin önde firması olarak devam ettirmek hedeflerimiz arasındadır. Buradan AKO’ya bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür etmek istiyorum.

 

Merkez – Bolu

Nevzat Bayındır

Bir önceki yazımız olan Yılkarlas Otomotiv başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.