Oto Çarçabuk Yepyeni Konseptiyle Hizmete Devam Ediyor

0

AKO Grup’un araç bakım servisi hizmetleri sağlayan Oto Çarçabuk bayilerinde yeni konsepte geçiş tamamlandı. Oto Çarçabuk servisleri artık yeni görünümleriyle müşterileri ağırlıyor.

Aracınızla yola çıkmanız gerektiğinde, hele bir de yeterli zamanınız yoksa bakım ve ihtiyaç duyulan lastik, buji, akü, fren gibi parçalar için servisten servise gitmeniz gerekebilir. Bu tür durumlarda yetkili servislerin yanında birçok marka ve model araca uygun ve hızlı hizmet veren Oto Çarçabuk imdadınıza yetişiyor. Lastik, akü, jant, yağ değişimi ve yedek parça servis işlemlerini Oto Çarçabuk bayilerinden hızlı ve güvenli şekilde yaptırabilirsiniz.

Tüketici beklentileri doğrultusunda yeniden yapılanan Oto Çarçabuk, bu süreçte görünümünü de yeniledi. Oto Çarçabuk, yeni yapılanması ve yeni yüzüyle araç yetkili servisinde yapılması gerekmeyen lastik, akü, jant, yağ değişimi ve yedek parça servis hizmetleriyle kullanıcılara tam da ihtiyaç duydukları hizmeti tek noktada ve hızla sunuyor. Yurt içinde 130’dan fazla noktada, her marka araca hizmet suanan Oto Çarçabuk, araç sahiplerinin kolayca ulaşabilecekleri, çok noktadaki bayileriyle randevu almadan, sıra beklemeden birçok hizmeti bir arada alabilmelerine olanak sağlıyor.

Zamanın çok daha değerli bir hâl aldığı günümüzde, tek bir araçla ilgili bu hizmetlerin birçok farklı noktadan sağlanması giderek çok değerli olan zaman kaybına yol açmaya başladı. Bu hizmetlerin bir arada ve güvenli şekilde sağlanabilmesi fikrinden hareket eden AKO Grup bünyesinde Çarçabuk Servis adıyla 2013 yılında lastik ve araç bakım faaliyetleri alanında faaliyetlerine başladı. 2018 yılında gerçekleştirilen kapsamlı yenilikten sonra yenilenen birçok noktada daha kaliteli, daha hızlı ve aynı güvenilirlikte hizmet sunmaya devam ediyor. Oto Çarçabuk servis noktalarında Starmaxx, Falken, Dunlop ve Michelin marka lastik satışının yanı sıra akü, jant, rot balans hizmetleri ve bakım hizmetleri bir arada ve profesyonel bir anlayışla sunuluyor.

AKO Grup’un gücünü arkasına alan Oto Çarçabuk, gerek otomotiv yan sanayi sektöründe 50 yılı aşan deneyimi gerekse güçlü bayi alt yapısını kullanarak tüketiciye ihtiyaç duyduğu hizmeti sunmaktan gurur duyuyor. Bu yıl yeniden tasarlanarak yenilenen “hızlı servis” konseptindeki Oto Çarçabuk, AKO Grup’un gücünü, hızlı ve güvenli parça teminini ve garantili hizmet anlayışını müşterilerine sunuyor.

Oto Çarçabuk, yurt çapında 130’dan fazla yaygın bayi ağıyla, sürücülerin güvenle yola devam edebilmeleri için gereken tüm kontrolleri yapıyor, gerek duyulan hizmetleri hızlı şekilde sağlıyor. Yaygın servis noktalarıyla, Türkiye’nin tüm yollarında yolculuklarınıza güvenle devam etmenizi güvence altına alıyor.

Hiçbir Sürprize Yer Yok

Oto Çarçabuk’la sürprizlere ve ihtiyaç dışında hiçbir işleme de yer yok. Müşteriler araçlarını Oto Çarçabuk servislerine getirdiklerinde yapılacak işlemlerle ilgili tamamlanmadan önce bilgilendiriliyor, sonunda ödeyecekleri tutarla ilgili hiçbir sürprizle karşılaşmamış oluyorlar. Ayrıca hızlı servis hizmeti sağlanırken aracın birçok noktası da kontrol edilerek yolda karşılaşabileceğiniz sürpriz sorunlarla ilgili önlem alma fırsatı sunuluyor.

Uzun Yola Çıkmadan Oto Çarçabuk

Bu yıl olduğu gibi uzun tatil fırsatlarında aileler, şehirlerarası yolculuğa çıkarlarken araçların uzun yola hazır olup olmadığını kontrol ettirme şansına da sahip oluyor. Lastik basıncı, diş derinliği, jant, balans, motor yağı, buji gibi birçok konuda günler öncesinden randevu almak zorunda kalmadan, araçlarının uzun yola hazır olduğundan emin olabiliyor. Yola çıkarken aracınız kontrol edilmiş olsa bile, yol boyu karşılaşabileceğiniz her tür sorunda, yurt çapında yaygın 130’dan fazla servis noktasıyla Oto Çarçabuk, lastik başta olmak üzere, akü, jant, yağ değişimi ve balans hizmetleriyle tüm acil ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyor.

Tüm Hizmetler Bir Arada, Üstelik Çarçabuk

Otomotiv satış sonrası hizmetler olan lastik, tamir, akü, jant ve yağ değişimi hizmetleri gibi birçok ayrı noktadan alınabilecek hizmeti kısa sürede ve güvenle alabileceğiniz servis istasyonları olan Oto Çarçabuk bayileri, tüketicilere ihtiyaç duydukları bu hizmetleri bir arada ve hızla sunmak için yeniden yapılandırıldı.

Yeni yapılanmasıyla yurt sathında 130’dan fazla noktada daha da nitelikli hizmet sunan Oto Çarçabuk, yenilenen yüzüyle tüketicilere hizmet veriyor.

Bir önceki yazımız olan Yarış Parkurlarında Yerli Lastik Heyecanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.