Maxxis, sponsorluklarına tam gaz devam ediyor

0

Geçtiğimiz günlerde BTRDA ile sponsorluk anlaşması yapan Lastik devi Maxxis, aynı zamanda MSA İngiliz Ralli Şampiyonası’nın sponsorluğunu devam ettirme kararı aldığını da duyurdu.

Gerçekleştirdiği başarılı sponsorluklarla global lastik üreticileri arasında özel bir yere sahip olan Maxxis, İngiliz Test ve Ralli Sürücüleri Birliği (BTRDA)’ne sponsor oldu. Böylece, Maxxis’in marka bilinirliğini üst seviyelere taşıyacaklarını söyleyen yetkililer,  bunun etkileyici bir hamle olacağını belirttiler.

İngiliz Ralli Şampiyonası başladığı günden bu güne, İngiltere’deki en heyecan verici yarış olarak gündemdeki yerini koruyor. 2017 yılı için hem çakıl ve asfalt yarışlarını kapsayacak şampiyonanın kapsamı oldukça genişletildi. Böylece çok daha geniş bir yelpazedeki ralli otomobillerine açılmış oldu.

Her yıl 200’den fazla yarışmacı ve binlerce seyirciye ev sahipliği yapan İngiliz Ralli Şampiyonası, Maxxis’in beğenilen Victra R19 ralli lastiği de dahil olmak üzere, yüksek kaliteli lastiklerin farkındalığını artırmak için kusursuz bir platform oluşturuyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan Maxxis Genel Müdürü Derek McMartin, “Geçtiğimiz yıl İngiliz Ralli Şampiyonası ile sponsorluk ünvanımızı korumak, Maxxis için gurur vericiydi. Elbette 2017 bu sponsorluğumuza devam ediyor olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Ayrıca BTRDA Rally Series sponsorluğumuzla birlikte Maxxis, yakın gelecekte insanların algısında yüksek performans ralli sürüşüyle eş anlamlı olacaktır. Serinin gelecek yıl nasıl oluşacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Şampiyona koordinatörü Howard Wilcock, “Maxxis’in Maxxis MSA İngiliz Ralli Şampiyonası sponsorluğuna devam etmesine ek olarak BTRDA Rally Series için de destek sağladığı için çok mutluyuz. BTRDA’nın Maxxis gibi büyük bir lastik markasından destek alması büyük bir gurur.” dedi

dylan-daviesllion-williams-3

Bir önceki yazımız olan Petlas, İsrail ve Filistin’e çıkarma yaptı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.