Maxxis lastikleri MX efsanesi Jeremy Mcgrath ile ortaklığını genişletiyor

0

Maxxis, Jeremy McGrath ile yaptığı sponsorluk çalışmasını genişleterek, 2016 yılında da yarış efsanesi için isim sponsoru olacak.

Son imzalanan üç yıllık anlaşma, Maxxis’in off-road yarış dünyasında zaten yüksek olan profilini daha da yukarılara taşıyacağa benziyor.

McGrath, yeni bir Maxxis / McGrath Pro – 2 kamyon ile Lucas Oil Off-Road Yarış Serisi’ne dönmeye hazırlanıyor.mcgrath

Firmanın ürünleri onun yarışmış olduğu tüm disiplinler için gerekli olan lastikleri kapsıyor. Zaten son iki yıldır da McGrath, motosiklet ve yarış lastiği geliştirilmesinde Maxxis mühendislerine yardım ediyor.

Maxxis adına Brad Williams “Biz Jeremy ile ilişkimizin yeni bir döneme gireceğinden dolayı oldukça heyecanlıyız” dedi . “O, Maxxis markası için doğal bir uyum sağlıyor. Jeremy’ e sunduğumuz başarılarını sağlayacak ileri teknoloji lastiklerdir.” McGrath, Bir off-road yarışçısı olmanın yanı sıra, yedi kez  Supercross Şampiyonu, hırslı bir dağ bisikletçisi ve bir ATV pilotu. Onun çok disiplinli yaşam tarzı onu Maxxis’ in çeşitli ürün hatları vitrini için mükemmel bir büyükelçi yapar. Biz son iki yıldır onunla bağlantılı olmaktan gurur duyuyoruz ve biz bu ilişkiyi geliştirmek için çok heyecanlıyız” diye ekledi .

Gelecek sezon için hazırlandığı bugünlerde bir değerlendirme yapan McGrath, aynı derecede memnun olduğunu belirterek: “Maxxis ilk günden bu yana bana sonsuz destek vermektedir. Onların bağlılık ve yarış tutkusu beni geçen sezon podyumda beş kez yer almama ve bir takım sahibi olarak ilk yarışı kazanmama yardımcı oldu. Benim kamyonumda en uygun lastiklerin takılı olduğunu bilmek bana sert yarış yapmak için gerekli güveni veriyor. Bence Maxxis’ten daha iyi bir ortak olamazdı!”

Bir önceki yazımız olan AKO markaları tam kadro Automechanika İstanbul’daydı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.