Kütahya 8. Tarım Fuarı’na Starmaxx damgası

0

60’a yakın yerel ve bölgesel firmanın katıldığı 8. Tarım Fuarı, 20–24 Nisan tarihleri arasında Kütahya’da düzenlendi. Katılımın oldukça yüksek olduğu fuara AKO adına katılan Kütahya Starmaxx bayisi Kütahya Dizel Otomotiv, Starmaxx ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Fuara ka2tılan Türk Traktör AŞ, Erkunt, Massey Ferguson gibi büyük markaların kullanmış olduğu lastiklerde yüzde 80 Petlas ve Starmaxx markalarını tercih ettikleri gözlendi. Fuarda Kütahya Dizel Otomotiv, bayisi olduğu Starmaxx markasını tüketicilere daha yakından tanıtma fırsatı buldu. Bölgede lider bir firma konumunda olduklarının altını çizen Kütahya Dizel Otomotiv yetkilileri  “Fuarda ziyaretçilerin firmamıza gösterdiği ilgi, Starmaxx markasının güvenirliliğini ve kalitesini bir kez daha ortaya koymuştur.” dedi.

Özellikle zirai grupta TR 300 desenlerinin beğeni gördüğü fuarda, ilaçlama lastikleri de ilgi gören diğer bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Binek grubunda ST760 deseninin de merakla incelendiği fuarda, satışı gerçekleştirilen zirai grup lastikler tüketicinin köyünde takılması için kayıt altına alınırken, binek gruplardaki satılan ürünler için Kütahya Dizel Otomotiv bayisine yönlendirildi.

Fuarda AKO adına Teknik SSH Sorumlusu Ali Nail Şenay ve Satış Temsilcileri Ekrem Doyuk ve Yusuf Ergin ürün ve kategori bazında ziyaretçilere detaylı bilgi aktardı.

Bir önceki yazımız olan Tarım devlerinde tercih Petlas ve AKO Jant başlıklı makalemizde tarım hakkında bilgiler verilmektedir.

.