Kış Kapıda Hediyeler Yolda!

0

Abdülkadir Özcan AŞ. markaları Petlas ve Starmaxx’tan Ezber Bozan Kampanya!

Mercedes GLA 200 ve Mazda MX-5 Kazanma Fırsatı!

Petlas’tan 4 adet kış lastiği al Mercedes GLA 200 kazanma fırsatı yakala

Türkiye’nin lastiği Petlas, kampanyalarıyla müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Kış mevsimini kötü şartlarında bile sürücülere güvenli ve konforlu bir sürüş sunan Petlas, kış lastiğinde kendilerini tercih eden müşterilerine Mercedes GLA 200 kazanma fırsatı sunuyor.mazda

Kampanya kapsamında 1 Eylül – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Petlas’tan 4 adet kış lastiği almak koşuluyla, birlikte veya ayrı ayrı tek seferde her 400 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar birer çekiliş hakkı kazanıyor. Yapılacak çekiliş sonunda 3 şanslı kişi 2016 model Mercedes GLA 200 kazanacak.

Kış harika hediyelerle geliyor

Kış lastiklerini Starmaxx’tan alanlar iki Mazda MX-5 Power kazanma şansı yakalıyor

Bunun yansıra aynı tarihler arasında Starmaxx’tan 4 adet kış lastiği alanlar her 400 TL’lik alışverişinde bir çekiliş hakkı kazanacak. Yapılacak çekilişle belirlenecek şanslı kişiler, biri ateş kırmızısı diğeri kristal beyazı olmak üzere 2 adet Mazda MX-5 Power kazanma şansını yakalayacak.

X156, Katalog 2016-06

Kampanya kapsamında kış lastiklerini AKO bayileri ve satış noktalarından Petlas ve Starmaxx marka 4 adet binek (PCR), hafif ticari (LVR) ve SUV (4X4) alan herkes her 400 TL’lik alışverişinde bir şifreli çekiliş kartı kazanıyor.

Müşteriler, alışveriş sonrası verilen üstü kapalı katılım kartında bulunan şifreyi ad- soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgilerini aralarında birer

boşluk koyarak tüm operatörlerden 6635’e sms göndererek katılabilecekleri gibi www.petlas.com.tr ve www.starmaxx.com.tr internet sitelerinden ilgili formu doldurarak katılabilecekler.

Kış lastiklerini Petlas ve Starmaxx’tan alanlar arasından kazanan şanslı isimler, 6 Ocak 2017’de yapılacak çekilişle belirlenecek ve 10 Ocak 2017 tarihinde Akşam gazetesinde duyurulacak.

Bir önceki yazımız olan Petlas AŞ. Turquality destek programında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.