“Kırşehir Ekonomisine Değer Katanlar” Ödül Töreni

0

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, il protokolü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla bir otelde gerçekleşen “Kırşehir Ekonomisine Değer Katanlar” ödül törenine Petlas AŞ’yi temsilen İnsan Kaynakları ve End. İliş. Müdürü Mithat Durudoğan katıldı.

MÜSİAD Kırşehir Şubesi’nce düzenlenen “Kırşehir Ekonomisine Değer Katanlar” ödül töreninde konuşan Bakan Tüfenkci, güçlü ekonominin temelinde istikrar ve güvenin olduğunu, tüm olumsuz şartlara rağmen Türkiye’nin uzun vadeli planlar yapabildiğini, geleceğe güvenle baktığını söyledi. Bu süreçte finans kurumlarının, reel sektörün ve kamu maliyesinin gücünü ve sağlamlığını ispat ettiğini vurgulayan Tüfenkci,  her zaman mali disipline önem verdiklerini, bunu koruma noktasında da her türlü gayreti gösterdiklerini ifade etti.

Konuşmanın ardından Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Kırşehir’e değer katan firmaların yöneticile

MÜSİAD Kırşehir Şubesi, Kırşehir ekonomisine değer katan firmaların yöneticilerini ödüllendirdi. Törene Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci de katıldı. ( Serkan Güner – Anadolu Ajansı )

rine ödüllerini takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Geleneksel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.