Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Huzurevi Yetkililerinden Petlas’a Teşekkür Ziyareti

0

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü Ramazan Baykara, Petlas’ın Huzurevi’ne verdiği destek ve Huzurevi sakinlerine gösterdiği ilgiden ötürü Petlas AŞ’yi temsilen İnsan Kaynakları ve End. İlişk. Müdürü Sayın Mithat Durudoğan’a teşekkür belgesi takdim etti.

Petlas’ın bu tip sosyal sorumluluk projelerinde yer almasının ülkemiz ve şehrimiz adına büyük önem arz ettiğini belirten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü Ramazan Baykara: “Hep birlikte şehrimiz, ülkemiz ve insanımız için el ele hareket etmeliyiz, bu konuda her zaman yanımızda olup desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Petlas yönetimine teşekkürü borç biliyoruz.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Petlas’ı ziyaret ederek kendilerine gösterilen yakın ilgi ve desteklerden dolayı minnettar olduklarını ifade eden Kırşehir Huzurevi Kuruluş Müdürü Fatih Göçer, Petlas AŞ’nin huzurevi sakinleri için düzenlemiş olduğu moral etkinliği için de ayrıca teşekkürlerini iletti.

Bir önceki yazımız olan Petlas’ta Forklift Operatörü Belgelendirme Eğitimi Gerçekleşti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.