Kaykaçlar Oto Lastik

0

Adana

Mustafa Kaykaç

Böyle büyük bir firmanın yanınızda olması size pazarda ciddi avantajlar sağlamaktadır.

AKO bayisi olmadan önce 7 yıl AKO  İzmir şubede satış danışmanlığı yaptım. İzmir’de üniversite eğitimimi yaparken aynı zamanda AKO’da da çalışmaktaydım. Eğitimimi tamamladıktan sonra vatani görevimi yapmak için askere gittim. Döndüğümde kendi işletmemi açtım ve çalışmak istediğim kurum ise yıllardır içinde bulunduğum ve çok şeyi öğrendiğim AKO firmasıydı.

AKO ile çalışmak, işletmenize güven vermektedir. Çok çeşitli ürün yelpazesi, %100 Türk sermayesi, aranılan ürünün tedarikinde sıkıntı yaşanılmaması… Böyle büyük bir firmanın yanınızda olması size pazarda ciddi avantajlar sağlamaktadır.  Markaların bilinirliği, kalitesi ve üretim tarihinin yeni olması, babamın da AKO firmasındaki 17 yıllık tecrübesi, benim 7 yıllık tecrübem, sektöre hakim olmamız, deneyimimizin fazla olması tercih sebeplerimizden bir kaçı. Benim ve firmam için önemli olan başka bir konu da müşteri memnuniyeti. Gelen her müşteriyi misafirimiz olarak karşılayıp sorunlarını gidermek ve ikramlarda bulunmak tercih edilmemizde ve önerilmemizde etkin rol oynamaktadır.

AKO ürünlerinin Türkiye yol şartlarına göre yapılması müşterilerin ürünlerden memnun olmasını sağlamaktadır. AKO ile büyümek ve yeni şubeler açmak daha kaliteli hizmetler vermek en büyük amacımız. Türkiye’deki en büyük bayilerden biri olmak ise hedeflerimiz arasında.

Eğitim hayatım boyunca ve sonrasında, şu an ticaret hayatımda da her zaman yanımda olan AKO ailesine teşekkür ederim.

Bir önceki yazımız olan Çetinkaya Jant başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.