Güçlü Oto Lastik

0

1995 yılında AKO ile tanışmadan önce akü satışı yapıyordum. Sektöründe devamlı büyüyen AKO ile tanışmam, lastik ve hafif alaşımlı jantta çözüm ortaklığı yapmaya karar vermemle başladı. Aslında AKO20161215_110230 ile ortaklığımız sektöre girdiğim ilk yıllardan itibaren göreceli olarak devam etmekteydi. Ancak hafif alaşımlı jant bayiliğinde bu birliktelik daha da sağlamlaştı. Müşterilerimizin bizi tercih ederken önem verdikleri nokta  önce model sonra fiyat ayrıcalığımız. Ayrıca satış sonrası ekipman tedariği sayesinde müşteri devamlılığı ve yeni müşteri kazanımı sağlıyoruz.

Müşterilerimiz jant seçerken ilk olarak araçlarına uygun ölçülerde jant almalıdırlar. Yani bijon aralıkları uygun olmalı. Daha sonra da jantların devamlılığına ve TSE belgelerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

AKO ile çalışmak bize ürün çeşitliliği ve fiyat konusunda çok  avantaj sağlıyor. Müşterilerimizin isteklerini tam olarak karşılayabiliyor ve kaliteli ürünler sunuyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde bir hedefimiz var; o da bu günleri atlatıp herkesin refah, huzur ve birlik içerisinde yaşadığı bir Türkiye. Saygı ve selamlarımı iletiyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun…

Bir önceki yazımız olan Fındıkçıoğulları Rot Balans başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.