Fossil’in akıllı saati “Q Founder” satışa çıktı!

0

Zamanın karşısında akıllanan saatlere bir yenisi daha eklendi. Ünlü moda markası Fossil, Q Founder adını verdiği Android Wear tabanlı akıllı saatini satışa sundu.Fossil-Q-Founder

Günümüzde popüler bir hale gelen akıllı saat sektörü ünlü marka Fossil’in de katılımı ile satış grafiğini yükseltiyor. Q Founder adını alan ve Android Wear tabanlı olan saat ilk olarak Amerika’da 295 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Klasik bir görünüme sahip olan Q Founder, bayanlar için paslanmaz çelik kordonu, erkek müşterileri için ise deri kordonlu saatleri satışa çıkarıyor. IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklı olan Fossil Q Founder, Android Wear’a gelen iOS desteği sayesinde hem Android telefonlar ile hem de iOS cihazlarıyla uyumlu çalışıyor. Ayrıca adım sayar, kalori ölçer gibi detaylar da bulunan saatte 4 GB hafıza ve 400mAh pil yer alıyor. 71.94gr ağırlığa sahip olan cihaz, Fossil Q adlı uygulamayla da kontrol edilerek saat yüzleri seçilebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Sim kartlarınızla vedalaşın! başlıklı makalemizde 64k, akıllı sim ve akıllı telfon hakkında bilgiler verilmektedir.

.