FALKEN “SINCERA SN832 ECORUN” Adac Yaz Lastiği Testinde En Üst Sırada

0

Sumitomo Rubber Industries Ltd. Falken “SINCERA SN832 ECORUN”ın, Alman Otomobil Kulübü (ADAC) tarafından yapılan en son yaz lastiği testlerinde genel kazanan olarak seçildiğini duyurdu.

175 / 65R14 82T boyutlarındaki lastikler Ford Fiesta üzerinde test edildi.

SINCERA SN832 ECORUN, ıslak ve kuru koşullarda eşit derecede ikna edici performans sağladı. Kuru şartlarda, SINCERA SN832 ECORUN, kullanım ve güvenlik performansı dâhil olmak üzere her kategoride test sürücülerinin onayını aldı. FALKEN ayrıca özellikle suda kızaklama performansı açısından ıslak koşullarda en iyi sonuçları verdi. Test pilotları FALKEN SINCERA SN832 ECORUN’ı “son derece dengeli bir yaz lastiği” olarak övdü ve performansını en yüksek genel sıralama ile ödüllendirdi. Grubun Avrupa Satış İştiraki Falken Tire Europe GmbH’nin Genel Müdürü ve Yönetim Direktörü Markus Bgner, “SINCERA SN832 ECORUN’ımızın tasarımı, performansı, kaliteyi ve paranızın karşılığını başarılı bir şekilde birleştiriyor” diyerek sonuçtan çok memnun olduklarını belirtti. “Bu galibiyet, bu yıldan sonraki yüksek puanlarımızla birlikte, sofistike geliştirme ve test yöntemlerimizin iyi ve gerçekten karşılığıolduğunu açıkça göstermektedir.” dedi.

Bir önceki yazımız olan AKO Markaları Otomotiv Endüstrisinin Uluslararası Buluşmasında Yerini Aldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.