Falken, Mitsubishi’nin konsept arazi aracında sergilendi

0

Falken’in konsept lastiği Paris Motor Show’da ilk kez sergilendi. Falken’in konsept olarak geliştirdiği lastiği, Mitsubishi’nin yeni “MITSUBISHI GT-PHEV Concept” aracı üzerinde yer aldı.

Kullanıcıların karşısına yepyeni konsept lastikleri ile çıkan Falken, Mitsubishi’nin gelecek nesil süspansiyon sistemini de gösteren SUV aracı “MITSUBISHI GT-PHEV Concept”in stili ile eşleşti.

Falken, konsept lastiğiyle yenilikçi çizgilere sahip, yönlü sırt deseni sayesinde yüksek performansı en üst düzeyde dinamik tasarımla birleştiriyor. Mitsubishi’nin genel “Dynamic Shield” tasarım konseptine dayanan arazi için yapılmış bir SUV.

1 Ekim ile 16 Ekim arasında Fransa’da yapılan Paris Motor Show dünyanın en önemli otomobil fuarlarının başında geliyor. İlk kez 1898’de düzenlenen Paris Motor Show, dünyanın en eski otomotiv fuarı. İki yılda bir düzenlenen Paris Motor Show, bir milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyor. Fuarda dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinin yanı sıra farklı otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren birçok şirketin ürün ve hizmetleri sergileniyor.mitsubishi-gt-phev-concept-2016-falken

Bir önceki yazımız olan Seat Ateca, orjinal ekipman olarak Falken lastiklerini kullanacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.