Dubai Motor Show 2015’te Apollo – AKO Toplantısı

0

İki yılda bir düzenlenen ve 2015 yılında 10-14 Kasım tarihleri arasında düzenlenen sponsorları arasında Cooper Tires’ın da bulunduğu Dubai Motor Show’da (Dubai Uluslararası Otomotiv Fuarı) AKO’nun Türkiye Distribütörü olduğu Apollo da yer aldı._MG_2345

Fuara, AKO Yönetim Kurulu Üyesi Safa Özcan da katıldı. Cooper Tires yetkilileri ile temaslarda bulunan Safa Özcan Apollo CEO’su Onkar Singh Kanwar ve diğer şirket yetkilileri ile de fuar alanında toplantı yaptı. Safa Özcan, akşam da Cooper Tires yetkilileri ve Ortadoğu bayileri ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

35 ülkeden 100 binin üzerinde ziyaretçinin katıldığı fuarda Cadillac, McLaren, Lamborghini, Jaguar, Mazda, Porsche ve Lincoln gibi otomobil markalarının yanı sıra yeni James Bond Spectre filminde kullanılan Aston Martin DB10, Land Rover Defender ve Jaguar C-X75 model araçlarda sergilendi.

_MG_2337
AKO Yönetim Kurulu Üyesi Safa Özcan, Cooper Tires Akdeniz Bölge Yöneticisi Jacques Licata ile.
_MG_2314
AKO Yönetim Kurulu Üyesi Safa Özcan, Apollo Türkiye Temsilcisi Mustafa Kemal Öner ile birlikte.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Petlas’tan yeni yıla yeni reklam filmi başlıklı makalemizde anima İstanbul, Burak Turan ve Havas hakkında bilgiler verilmektedir.

.