ÇINAR ROT – BALANS

0

Çınar Rot – Balans

Eyüp – İstanbul

“Ürün tedarik sıkıntısı yaşamamamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat gibi başlıklar bize ve müşterilerimize büyük artılar kazandırıyor.”

 

Lastik sektörüne girmeden önce fotoğrafçılık yapıyordum. Ailem ise lastik sektöründe faaliyet gösteriyordu. İlerleyen zamanlarda ben de fotoğrafçılığı bırakıp ailemin işini devam ettirmeye karar verdim. AKO ile yaklaşık 15 yıl önce tanıştık. Petlas’ın piyasadaki güçlü markalardan biri olması, fiyat avantajı ve tamamen yerli üretim olması gibi etkenler bizi Petlas bayisi olmaya itti. Firma olarak önceliğimiz; kaliteli hizmet, güler yüzle koşulsuz müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktır. Müşterilerimizin memnun olarak firmamızdan ayrılması bizim için çok önemlidir.

AKO’nun bizlere sağladığı en büyük avantajlardan başında ürünlerin tamamen yerli bir marka olması geliyor. Bu yerli yapı bizi diğer firmalardan bir adım öne geçirdiğine inanıyorum. Diğer avantajlarına gelirsek; ürün tedarik sıkıntısı yaşamamamız, kaliteli hizmet ve uygun fiyat gibi başlıklar bize ve müşterilerimize büyük artılar kazandırıyor.

Firma olarak hedefimiz sektörde aranan ve ulaşılan bir firma haline gelmektir. Bu hedefimiz doğrultusunda bizden desteğini eksik etmeyen AKO’ya teşekkür ediyoruz.çınar oto 2

Bir önceki yazımız olan BAY-MA OTOMOTİV başlıklı makalemizde petlas bayi hakkında bilgiler verilmektedir.

.