Çetinkaya Jant

0

Ankara

Asım Çetinkaya

AKO ile çalışmak pazarda bizlere pek çok avantaj sağlıyor. Ürünlerimizi sıkıntı çekmeden temin edebiliyor ve müşterilerimize sunabiliyoruz.

1983 yılı doğumluyum yaşımın genç olmasına rağmen uzun yıllardır bu sektörün içerisindeyim. Bunu sebebi aile büyüklerimin geçmişten günümüze bu sektörde faaliyet göstermeleridir. AKO ile çalışmaya başlamadan önce gene lastik sektöründe faaliyet göstermekteydik. Bayi olmamızda AKO bölge müdürlerinden Bey’in büyük katkısı ve desteği bulunmaktadır. 2013 yılında Şaşmaz Bayi olarak başladığımız AKO Jant satışına devam etmekteyiz.

AKO ile çalışmak pazarda bizlere pek çok avantaj sağlıyor. Ürünlerimizi sıkıntı çekmeden temin edebiliyor ve müşterilerimize sunabiliyoruz. Bu da bizim pazarda rakiplerimizle rekabet gücümüzü artırıyor. Müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki sebep ürünlerimizin ekonomik, kaliteli ve kolay bulunabilir olması ve tabii ki bizim güler yüzümüz ve müşterilerimiz ile ilgi alakamızdan dolayı da tercih ediliyoruz. Müşterilerimiz ürünlerimizden çok memnunlar. Bu memnuiyetten dolayı her geçen gün müşteri potansiyelimiz artış göstermektedir. AKO bayisi olduğumuzdan dolayı çok mutluyuz sektördeki faaliyetimize gelecek yılarda da AKO bayisi olarak devam edecek olmaktan gurur duyarız. Geçmiş yıllarda olduğu gibi Allah’ın izni ile gelecek yıllarda da çok çalışıp AKO bayrağını zirvede tutmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Salih Otomotiv başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.