Cengizhan Karaboğa

0

cengizhan-karaboga-1

Babam Ali Karaboğa, uzun yıllardır Dunlop bayisi olarak hizmet veriyor. Küçük yaşlardan bu yana ticarete ve sektörümüze karşı aşırı ilgi ve hevesimden dolayı babamın şirketinde ticareti ve sektörü elimden geldiğince öğrenmeye çalıştım.

Starmaxx bayisi olmamdaki en önemli faktör Starmaxx ‘ın geleceğin lastiği olacağına olan inancımdı. Yaptığımız araştırmalarda Starmaxx’ın gerçekten kaliteli ve iyi bir lastik olduğu kanısına vardık. Böylelikle Starmaxx bayisi olmaya karar verdik. AKO ile tanışmamız ise bizi daima destekleyen bölge müdürleri sayesinde oldu. Babamın Dunlop bayisi olması da kuşkusuz beni bu yolda etkilemiştir. Müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en önemli etkenin, 1972 yılından günümüze gelen ustalık ve tecrübenin olduğunu söyleyebilirim. Koşulsuz bir hassasiyet ve hakkaniyetle çalışmamız bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimizdir.

Temel prensibimiz ürün yelpazesini daima geniş tutarak fazla kar etmekten ziyade süreklilik elde etmektir. “AKO’yu anlatmaya gerek yok AKO’yu yaşayan bilir” sözüyle ifade etmek daha doğru olacaktır. İşimizin başında ve müşterilerimizle birebir ilgilenmenin bize çok şeyler kazandıracağına inanıyorum. Hayırlı ve bereketli kazançların olması dileğiyle herkese bol sevgi ve selamlar.

Bir önceki yazımız olan Selçuk Jant Lastik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.