BAY-MA OTOMOTİV

0

Bay-Ma Otomotiv

Esenler – İstanbul

“AKO ile çalışmanın bize kattığı en büyük avantaj ürün tedariği, ürün çeşitliliği ve kalite konularındadır.”

Petlas bayisi olmadan önce yine Lastik sektöründe olmamıza rağmen AKO dışında farklı bir marka ile çalışıyorduk. 2008 yılında ürünlerinde uluslararası kaliteyi yakalamış bir Türk lastik markası olan Petlas ile çalışmaya başladık. 2008 yılından bugüne beraber çalışıyoruz. AKO ürünlerinin kalitesini daha önceden de biliyorduk. Durum böyle olunca AKO yetkilileri ile temasa geçtik. Şartlar da uygun olunca diğer firma ile ayrılıp yolumuza Petlas ile devam etmeye karar verdik.

Uzun yıllardır müşterilerimiz bizi, yaptığımız kaliteli işten ve duyduğu güvenden dolayı tercih ediyor. Bu etkenlerin yanına bir de Petlas kalitesi eklenince müşterilerimiz ile aramızda sarsılmaz bir bağ oluştuğunu gözlemliyoruz. Bu da bizi oldukça mutlu ediyor. Firma olarak temel prensibimiz öncelikle müşteri memnuniyeti, daha sonra güven, kalite ve güler yüzlü hizmettir.

AKO ile çalışmanın bize kattığı en büyük avantaj ürün tedariği, ürün çeşitliliği ve kalite konularındadır. Önümüzdeki dönemde yeni bir şube açacağız. Ayrıca daha sonrasında da mevcut yerimizi büyüterek araç bakımı da yapmayı planlıyoruz.Son olarak da AKO’ya şimdiye kadar bizlere verdiği sonsuz desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.bayma 2

Bir önceki yazımız olan Marmara Otomotiv başlıklı makalemizde uzman lastik hakkında bilgiler verilmektedir.

.