Bar Oto Lastik

0

Bar Oto Lastik– İstanbul/Maslak

Bülent Dönmez-Orhan Güven

IMG-20160329-WA0006Firmamız 2008 yılından bu yana Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteriyor. Bülent Dönmez ve Orhan Güven olmak üzere iki ortaklı bir firmayız. Perakende, toptan, filo, kurumsal şirketler ve hipermarket müşterilerimizle etkin olarak çalışmaktayız. Firmamız faaliyet gösterdiği tüm alanlarda büyümeye devam etmektedir. Firmamız faaliyet gösterdiğimiz sektörde performans lastiklerindeki uzmanlığı ile tanınır. Firma olarak misyonumuz: müşterilerimizin seyahatleri sırasında güvenliklerini, huzurlarını ve konforlarını garanti altına almak, dinamik bir ekip çalışması ile hızlı ve rekabetçi avantajlar sunmaktır. Ayrıca müşteri beklentilerine odaklanmış bir mükemmellik anlayışı ile fark yaratacak kaliteli ve güvenilir hizmetler vermek, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir. Vizyon olarak ise kaliteli ve zamanında hizmet ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti ve sadakat sağlamak, ülkemiz lastik sektörüne kalite anlayışımızla değer katmak, yaratıcı, dinamik ve yenilikçi ekibimizle sektörün öncü markası olmaktır. Biz çalıştığımız markalarla birlikte karşılıklı deneyimlerimizden faydalanarak firmamızı daha ileriye taşımak istiyoruz. AKO ailesinin bir ferdi olmak bu yoldaki adımlarımızda en büyük güvencemizdir.

AKO ile Starmaxx, Falken ve Dunlop marka ürünlerin ticaretine başlayarak tanıştık. Daha sonraki süreçte Petlas bayiliği alarak ilişkilerimizi daha sıkı hale getirdik.

2015 yılı yoğun rekabetin yaşandığı zor bir yıl olarak geçti. Seçimler, artan terör olayları ve ekonomik sıkıntılar, hem satış hem tahsilât olarak sıkıntılı günler yaşamamıza neden oldu ve genel olarak tüm piyasayı olumsuz etkilendi. Ancak otomotiv sektörünün özel dinamiklerinin etkisi ile her şeye rağmen toplam lastik pazarı büyüdü ve biz pazardan daha fazla büyüyerek 2015 yılını daha güçlü kapattık.BAR OTO

Bir önceki yazımız olan Aydoğanlar Rot Balans başlıklı makalemizde Aydoğanlar Jant hakkında bilgiler verilmektedir.

.